Друзі, ми дбайливо обрали 14 книжок, які стануть якнайкращим подарунком на 14 лютого для тих, кого ви любите. Любов романтична і платонічна, сімейні історії та історії дружби, і навіть трохи коміксів — у цій добірці майже напевно знайдеться саме та книжка. До того ж, на них усіх діє знижка у 20% — а це вже маленький подаруночок від нас, бо ми вас любимо!

 Щоб перейти до книжки, яка вас зацікавила, достатньо клікнути на назву або варіант обкладинки (іноді їх є два).   


«Викрадач тіней»

Кохання — як тінь: хтось наступить —  і забере із собою. Можливо, коханню вадить надлишок світла, а може, навпаки, без світла тінь кохання тьмяніє і, зрештою, зникає.

Це історія про дорослішання, у деякому сенсі — про магію, але перш за все — про любов. Любов сина до матері, хлопчика до дівчинки, і чоловіка до жінки. Наділений таємничим даром, головний герой проходить кожен з цих етапів на шляху дорослішання. Він може говорити з тінями і навіть їх позичати, але як це має допомогти йому у становленні особистості?

Бестселер французького письменника Марка Леві можна купити у двох варіантах обкладинки: серійна, позасерійна.

 

«SEX»

Анатомія, фізіологія, рольові ігри та інші експерименти, питання згоди — це лише кілька предметів обговорення у цій книжці серії «Наука в коміксах». Ви здивуєтеся тому, скільки ще не знали про цей природній процес!  

«Bonjour, печале!»

Франсуаза Саган — французька письменниця і драматургиня, відома своїми любовними романами. «Bonjour, печале!» — її перша книжка, що вийшла у 1954 році і блискавично здобула популярність. Це роман про 17-річну Сесіль, чиє життя не обтяжене навчанням чи високими цінностями завдяки її фривольному батьку-буржуа. Сесіль заводить курортний роман з молодим чоловіком на ім’я Сиріл, поки її батько зустрічається з не набагато старшою за доньку Ельсою. Але все змінюється, коли на їхню віллу приїздить інтелігентна, освічена і сучасна Анна, подруга померлої матері Сесіль.

 

«Доміна»

Джудіт Решлі завжди отримує своє. Але тепер їй доведеться змінити ім’я, імідж і прописку: новоявлена Елізабет Тірлінґ, керівниця арт-галереї, вирушає у Венецію. Що змусило головну героїню до такого кроку, і що на неї тепер чекає?

Любителям гостросюжетних детективних трилерів і еротичної літератури — продовження світового бестселера «Маестра» (також зі знижкою у 20% можна купити тут: goo.gl/nTsyJS).

 

«Самотність у мережі»

Тут нiчого не вiдволiкає. Анi запах, анi вигляд, анi те, що груди занадто малi. В мережi картина створюється словами. Власними словами.

Книжка, з якої почалася зіркова кар’єра Януша Леона Вишневського. Дія відбувається у середині дев’яностих. Головні герої знайомляться онлайн, спілкуються через електронну пошту і «аську». Їм обом хочеться поговорити про глибинні переживання, якими не можна поділитися з рідними чи друзями. Так самотність у мережі стає віртуальним коханням. Але чи переживе воно перевірку реальності?

Чудово підійде для романтичної натури, яка ще пам’ятає, що таке ICQ ;)

 

«Сонячний промінь у холодній воді»

Роман Франсуази Саган 1969 року. Це історія журналіста, який перебуває в депресії, і жінки, яка його кохає. У цій книжці Саган міркує на теми смерті і депресії — і, незмінно, любові.

 

«Хлопчик на ім’я Гоуп»

Ця книжка не про любов, а про відсутнсть любові: Ден Гоуп понад усі мріє, щоб його тато його любив. Але щось на те не схоже: тато пішов з родини. Протягом книжки Ден намагається повернути батька, а натомість усвідомлює дещо значно більш цінне: любити треба тих, хто залишається поруч, не зважаючи ні на що.

Варіанти обкладинки: серійна, позасерійна.

 

«Навіщо потрібні чоловіки»

Кохання – це пристрасть. Воно вибиває з рівноваги. Перевертає світ догори ногами. Вивертає все навиворіт, захід змінює на південь, а північ – на схід, лихе перемішує з добрим, наказує відкривати серце, нічого не вимагаючи натомість.

Друга книжка Януша Леона Вишневського у цьому списку неабияк пасує до першої. Якщо головний герой «Самотності у мережі» — спроба Вишневського створити «ідеального чоловіка», то у цій збірці есеїв автор роздумує, чи потрібні вони узагалі. Самопроголошений фемініст, а до того ж доктор наук і просто розумна людина, він розкладає стосунки між статями по поличках, і врешті-решт робить висновки.        

 

«Бетмен: Ноель»

Любов у цій книжці — найважливіший урок. Та йдеться не про романтичну любов, а про любов до родини. Ні для кого не секрет, що у Бетмена з цим все складно. «Ноель» — це, напевно, найзворушливіший момент, коли Бетмен це усвідомлює. «Ноель» — це також приклад того, що за кожним злочином стоїть людина, у якої є сім’я. «Ноель» — це просто витвір мистецтва, цінний у будь-яку пору року.

 

«Вуличний кіт на ім’я Боб»

Безхатьки і бездомні тварити — напевно, дві найсамотніші категорії живих істот на Землі. І у цій книжці вони зустрілися. Джеймс і Боб підтримували одне одного на холодних лондонських вулицях і в дощ, і в сніг. Це надзвичайно зворушлива історія дружби і любові кота й людини.

Оберіть обкладинку: серійна, позасерійна.

 

«Бікіні»

Кохання між німкенею і американцем наприкінці Другої світової війни — це взагалі можливо? Цілком, адже книжка Януша Леона Вишневського написана на основі реальних подій. Анна живе у Дрездені і мріє стати фотографкою. У 1945 році її мрія здійснюється, але за рахунок трагічних подій: її найкращі — фотографії бомбардування рідного міста. Американський журналіст Стенлі, відряджений написати про бомбардування, випадково зустрічає Анну, і саме її фото зв’язують їхні подальші долі.

 

«Привіт, це Чарлі! або Переваги сором’язливих»

Ми приймаємо ту любов, якої, на нашу думку, заслуговуємо.

Чарлі — сором’язливий підліток, який щойно перейшов у старшу школу і зовсім не має друзів. Книжка, написана у формі листів без адресата, сповнена атмосферою довіри і чесності. Через ці листи ми дізнаємося, як Чарлі знаходить друзів, закохується у дівчину, зустрічається з іншою, і що він про це усе думає.

Два варіанти обкладинки: серійна, позасерійна.


«Бетмен. Цить»

Комікс, у якому якнайкраще розкриті стосунки між Бетменом і Жінкою-кішкою — стосунки, які зазвичай лишаються у темряві. Та й що тут ще сказати — карколомний сюжет і динамічні ілюстрації говорять самі за себе!

 

«Oh, Boy!»

Ще одна історія про родинну любов, яких чимало у цьому списку. Як і кожна попередня, ця історія — неповторна. Троє осиротілих дітей вирушають на пошуки родичів, які могли б узяти їх під опіку.  У круговерті подій сироти-Морлевани тісніше гуртуються разом, адже вони тепер — найближчі одне одному люди. Устами своїх на диво живих персонажів Марі-Од Мюрай лагідно говорить на такі нелегкі теми, як насильство у сім'ї, самогубство та неспростовні стереотипи.

Книжку можна купити з двома обкладинками: серійною та позасерійною.

 

Друзі, вітаємо вас зі святом любові! І нескромно проголошуємо його також святом любові до книжок heart

06.02.2018