Знижки на книжки про жінок та дівчат

Міжнародний день жінок — не просто свято «ніжності, краси і весни». Це також день руху за права жінок, у який у всьому світі проходять феміністичні марші. У цей день доречно згадати жіночий вклад у світову літературу, і ще раз повернутися до найулюбленіших героїнь. Персонажки вісьмох книжок і серій, про які ми розкажемо, не тільки заслуговують на звання улюблених, але і можуть стати непоганим прикладом для молодшого покоління. Наприкінці сторінки можна побачити список усіх книжок, на які 8 березня діятиме знижка на 25%. 

«Таврована» та «Ідеальна» Сесілії Ахерн

Селестіна Норт — ідеальна в усьому: зразкова дочка і сестра, улюблениця вчителів та однокласників, дівчина неймовірного Арта Кревана. Та якось Селестіна потрапила в непередбачувану ситуацію і, за покликом серця, порушила закон. Кара невідворотна: або в’язниця, або Тавро. Тобто — назавжди упосліджена. Як складеться її життя після несправедливого, на її думку, вироку? Їй доведеться виявляти таку хоробрість і вміння виживати, як ніколи раніше. Але у неї є і неочікувана сила: Селестіна знає секрет, який може зруйнувати всю систему таврування. 

«Мері Поппінс. Мері Поппінс повертається» Памели Ліндон Треверс

Сувора, але справедлива — і, як відомо, найкраща в світі — няня опосередковано виховала не одне покоління дітей. Ця сильна персонажка не дає себе скривдити, і захищає тих, хто її захисту потребує. І при усій силі свого характеру вона добра і весела —  вчить дітей знаходити позитив у всьому, навіть у домашніх обов'язках.

«Пригоди Пеппі Довгапанчохи» Астрід Ліндґрен

Невже у силі героїні Пеппі можуть бути якісь сумніви? Вона повністю самостійна у свої дев'ять років, може перебороти професійного силача, і знаходить способи викрутитись з будь-якої халепи, у яку сама ж і встрягне! І хоча Пеппі — персонажка фантастична, її наполегливість, гумор і вміння бути собою, хай навіть трохи не такою як всі, варті наслідування. 

«Поліанна. Поліанна виростає» Елеанор Портер

Героїня цієї книжки настільки життєрадісна, що підсвідоме позитивне ставлення до життя часто називають «принципом Поліанни». Поліанна — сирота, але знаходить внутрішню силу в ідеї, якої її навчив батько: у кожній ситуації вона знаходить для себе щось хороше. Вона живе зі строгою і невеселою тіткою, але швидко перетворює її негостинний дім на приємне місце для життя; ба більше — навчає усе місто своєї «гри в радість».

«Коли Марні була поруч» Джоан Робінсон

Анна - також сирота, як і героїня попередньої книжки, Поліанна. Та їй пощастило менше - вона не має тітки, і мусить жити у прийомних родинах. Її сила полягає не у позитивно ставленні до свого складного життя, а в дружбі. Коли Анна переїжджає до сім'ї Пеґґів, у селі, де вони живуть, вона знаходить таємничий покинутий будинок, а біля нього зустрічає дівчинку Марні. І хоча їхня дружба закінчується раптово і таємничо, Анна тепер вміє цінувати дружбу взагалі. 

Серія «Манюня» Наріне Абґарян

Трилогія, повна яскравих жіночих персонажів: і Манюня, і Нарка, а особливо — грізна Ба — героїні з унікальними особистостями. Ще б пак — адже усі вони написані зі справжніх людей, героїнь дитинства авторки. Манюня вчить не сприймати себе — та і взагалі нічого — занадто серйозно. А історії, в які вона потрапляє разом з подругами, близькі і знайомі, напевно, нам усім.

«Роня, дочка розбійника» Астрід Ліндґрен

Може, її батько й розбійник, але свою долю Роня вирішуватиме сама. Характерна для Астрід Ліндґрен героїня, що не зважає на авторитети і має стійкі моральні орієнтири. Під час особливо голодної зими Роня носить їжу Бірку, хлопчику з клану розбійників, який живе в одному замку з кланом батька Роні. Клани ворогують, але для дівчинки важливіше життя її друга.

Серія про Агату Містері Сера Стіва Стівенсона

Детективиня Агата Містері — розумна, спритна, допитлива і сильна дівчинка. Вона мандрує світом зі своїм братом Ларрі і песиком Ватсоном, і розслідує злочини, які не кожному дорослому детективові вдалося би розгадати.

Клікайте на обкладинку, щоб перейти на сторінку книжки. «Таємне королівство», «Манюня» та «Агата Містері» ведуть на сторінки серій. «Мадікен» — лише на першу книжку, але на другу і третю частини знижка також діє.