Обкладинка:
тверда
Сторінок:
280
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Жанр:
художня література, підліткова література
Серії
Сучасний підлітковий роман
Автор
Люсі Адлінґтон
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-617-8280-89-5

Червона стрічка

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

6 дописів у блозі

400 грн
В наявності

Як вижити підлітці Еллі, світ якої змінився? Війна позбавила її всього: замість дому — барак, замість одягу — смугастий мішок, замість імені — номер, замість майбутнього — дим з коминів. Проте навіть у цій жахливій безвиході концтабору дівчина будь-що прагне вижити. І ось вона вже кравчиня: шиє вбрання для наглядачок та офіцерш. А ще Елла подружилася з Роуз, яка видається беззахисною, проте навіть за колючим дротом почувається вільною.

Отож у світі, де вона недолюдина, Елла щодень мусить робити вибір, ціною життя — її або чийогось. Що ж переможе: відчай та інстинкт виживання чи щира дружба і надія? А читач разом із героїнею робитиме вибір між яскравим, як червона стрічка, життям і сірою, як попіл, смертю.

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Оригінальна назва книжки: The Red Ribbon

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Роман «Червона стрічка» – номінант Young Quills Award. У ТОП-50 бестселерів підліткової історичної літератури про Голокост на Amazon.
  2. «Мода й Аушвіц можуть здатися дивним поєднанням у підлітковій книжці, але ця історія спонукає до роздумів про жахи Голокосту та глибше значення одягу та того, як ти представляєш себе світові. "Червона стрічка" – це зворушлива історія про дружбу, доброту та героїзм за неможливих обставин», – портал дитячої книжки Booktrust.
  3. «Захоплює, надихає і зрештою збагачує», – Гізер Морріс, авторка роману «Татуювальник Аушвіцу».
  4. «Я хотіла сказати, що дочитала «Червону стрічку», і справді вражена і зворушена тією делікатністю, з якою авторка виклала цю жахливу тему», – Емі Канка Валадарскі, невістка Ірен Райхенберг, однієї з кравчинь Аушвіцу.
  5. «"Червона стрічка" – найкращий YA роман про Голокост, який я читав. Історія, яку він зшиває разом: захоплива, зворушлива і важлива. Матеріал глибоко досліджений, але книжка легка для прочитання, а історія бездоганно вплетена в тканину барвистого сюжету. Мене особливо вразило витончене вирішення моральних питань, які виникали таборах. Чесніша (і набагато точніша з історичного погляду), ніж спрощена історія "Хлопчик у смугастій піжамі", "Червона стрічка" заслуговує на увагу найширшого загалу, і я закликаю прочитати її всім, а особливо тих, хто викладає про Голокост», – Роберт Іґлстоун, професор сучасної літератури та думки Інституту дослідження Голокосту у Королівському коледжі Гелловей, Лондонський університет.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Люсі Адлінґтон

Блог

Роман Люсі Адлінґтон «Червона стрічка» вийде українською

Роман Люсі Адлінґтон «Червона стрічка» вийде українською

Роман «Червона стрічка» (The Red Ribbon) розповідає про Голокост через історію 14-річної єврейки, яка завдяки своєму таланту до створення одягу намагається вижити у концтаборі Аушвіц. Перекладає Марія Головко.

Блог

10 наших книжок з кольоровим зрізом. Частина перша

10 наших книжок з кольоровим зрізом. Частина перша

Естетика наших кольорових зрізів не тільки доповнює дизайн обкладинки, а й бере натхнення з сюжету. Проглянемо нашу першу десятку книжок з кольоровими зрізами?

Блог

Новинки січня Видавництва «РМ»

Новинки січня Видавництва «РМ»

Щомісяця публікуємо дайджест новинок та додруків Видавництва «РМ». Для вашої зручності кожну книжку наводимо з лаконічною характеристикою.

Блог

Серія «Сучасний підлітковий роман»: книжки для читачів 10+

Серія «Сучасний підлітковий роман»: книжки для читачів 10+

Легкі для сприйняття і водночас глибокі, сповнені важливих тем і сенсів книжки серії «Сучасний підлітковий роман» підходять для маленьких читачів 10+ років та підлітків, а також зацікавлять дорослих.

Блог

Уривок з історичного роману «Червона стрічка» Люсі Адлінґтон

Уривок з історичного роману «Червона стрічка» Люсі Адлінґтон

«Червона стрічка» – щемкий історичний роман про виживання у неможливих умовах концентраційного табору. Ця підліткова книжка розкаже про дружбу, яка рятує життя.

Блог

Вісім історичних романів для підлітків та дорослих

Вісім історичних романів для підлітків та дорослих

Історична література дозволяє не тільки мандрувати різними країнами і континентами, а й здійснювати подорожі в часі. Де саме і в який час розгортаються події наших історичних романів – читайте у цій добірці.