Обкладинка:
тверда
Сторінок:
136
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
комікси
Серії
Комікси Marvel
Автор
Та-Нагасі Коутс
Підзаголовок
Народ у нас під ногами
Формат:
165*250 мм
ISBN:
978-966-917-564-9
Жанр:

Чорна Пантера. Книга 2

Народ у нас під ногами

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

250 грн
В наявності

Королівству Ваканда залишилися лічені дні!

Поки Зензі й народ підначують громадян Ваканди проти Чорної Пантери, утворюється таємна група державорушців. Тим часом Тету переконує Айо та Аніку, Опівнічних Янголів, піднести країну до нових висот. Ряди союзників Т’Чалли рідіють на очах, і йому доводиться покладатися на свою елітну таємну поліцію — Гатут Зеразе — і побратима-Месника Ідена Фесі, відомого як Многовид. По-справжньому опинившись у глухому куті, Т’Чалла навіть викликає на підмогу старих друзів: Люка Кейджа, Місті Найт і Шторм. Та можливо, часу вже немає, й Ваканді не допоможе ця небачена раніше команда. Іще одне завдання Пантері доведеться виконати самотужки. Тільки він може вирушити до Джалії! Дістатися туди — вже доволі складно, та чи знайде він у пам’яті Ваканди свою сестру Шурі?

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Та-Нагасі Коутс

Народився 30 вересня 1975 року.

Американський письменник та журналіст. Працював як кореспондент The Atlantic, The Village Voice, Washington City Paper та TIME. Публікувався у The New York Times Magazine, The Washington Post, The Washington Monthly, O та інших.

Опублікував три нонфікшн книжки: The Beautiful Struggle, Between the World and Me та We Were Eight Years in Power: An American Tragedy.

Крім того, створив серії «Чорна пантера» та «Капітан Америка» для Marvel Comics.

У 2019 вийшов його перший роман The Water Dancer.

Блог

План випуску коміксів. Частина II. Літо та вересень 2020 року

План випуску коміксів. Частина II. Літо та вересень 2020 року

Минулої осені ми анонсували план виходу коміксів від DC, Marvel, Image та Dark Horse на першу половину 2020 року, але пандемія та карантин внесли свої корективи. Отже, оновлені плани виходу коміксів на літо та вересень 2020 року

Блог

Десять коміксів Marvel та їхні екранізації

Десять коміксів Marvel та їхні екранізації

Олдскульні та новітні, з героями, яким вже не один десяток років, і нещодавно створеними, що відповідають сучасним викликам, – готові до мандрівки коміксами Всесвіту Marvel та їхніми екранізаціями?