Хіти
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
144
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
комікси
Серії
Комікси Marvel
Автор
Та-Нагасі Коутс
Підзаголовок
Народ у нас під ногами
Формат:
165*250 мм
Вага:
520 г
ISBN:
978-966-917-477-2
Жанр:

Чорна Пантера. Книга 1

Народ у нас під ногами

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

250 грн
В наявності

Т’ЧАЛЛА стикається з драматичним переворотом у Ваканді, який як ніколи ускладнить правління державою! Коли надлюдська терористична група, що називає себе Народ, починає жорстоке повстання, африканська країна, відома своїми надзвичайними технологіями й величними військовими традиціями, опиняється у смуті. Т’Чалла намагається об’єднати своїх громадян, наляканих терористами-смертниками, а тим часом із тіней виходить знайомий лиходій. Якщо Ваканда хоче вижити, то їй доведеться адаптуватися. Та чи зможе її монарх, наступник довгого роду Чорних Пантер, пережити необхідні зміни? Важка та голова, на якій корона!

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Та-Нагасі Коутс

Народився 30 вересня 1975 року.

Американський письменник та журналіст. Працював як кореспондент The Atlantic, The Village Voice, Washington City Paper та TIME. Публікувався у The New York Times Magazine, The Washington Post, The Washington Monthly, O та інших.

Опублікував три нонфікшн книжки: The Beautiful Struggle, Between the World and Me та We Were Eight Years in Power: An American Tragedy.

Крім того, створив серії «Чорна пантера» та «Капітан Америка» для Marvel Comics.

У 2019 вийшов його перший роман The Water Dancer.

Блог

ТОП продажів «Рідної мови» на Книжковому Арсеналі

ТОП продажів «Рідної мови» на Книжковому Арсеналі

Новинки і не тільки - що купували відвідувачі Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал 2021» на стенді видавництва «Рідна мова».

Блог

Десять коміксів Marvel та їхні екранізації

Десять коміксів Marvel та їхні екранізації

Олдскульні та новітні, з героями, яким вже не один десяток років, і нещодавно створеними, що відповідають сучасним викликам, – готові до мандрівки коміксами Всесвіту Marvel та їхніми екранізаціями?