Обкладинка:
м'яка
Сторінок:
464
Обкладинка:
м'яка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Двоє ±1
Автор
Сесілія Ахерн
Формат:
130*195 мм
Вага:
400 г
ISBN:
978-966-917-364-5

Де закінчуються веселки

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

50 грн 40 грн
 • Немає в наявності

 • Романтика незнищенна. Дарма, що надворі ХХІ сторіччя. Люди так само радіють, сумують, закохуються. Так само пишуть одне одному листи. Нехай тепер здебільшого електронні! Що з того? І так само западає дивовижна тиша, коли два закохані серця починають битися в унісон. Про все це, а найперше про вірну дружбу довжиною в життя між Роузі Дюнн та Алексом Стюартом читайте в захопливому романі Сесілії Ахерн.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Сесілія Ахерн

  Народилася: 30 вересня 1981 р.

  Ірландська письменниця, авторка любовних романів, а також підліткової антиутопічної дилогії — «Таврована» та «Ідеальна». Продюсерка та співавторка серіалу «Хто така Саманта?».

  Блог

  Сесілія Ахерн: Ніхто не думає, як ви. Щойно це зрозумієте, ви – вже унікальні

  Сесілія Ахерн: Ніхто не думає, як ви. Щойно це зрозумієте, ви – вже унікальні

  Свою першу книжку ірландська письменниця Сесілія Ахерн опублікувала у 21 рік. «P.S. Я кохаю тебе» одразу стала хітом, зокрема у США, Великій Британії і Німеччині. Такий успіх допоміг авторці не лише потужно розпочати свою кар’єру, а успішно й стабільно її продовжувати. Майже щороку письменниця публікує по одному роману. Наразі її остання видана книжка — Postscript, що є продовженням дебютного роману

  Блог

  З днем народження, Сесіліє Ахерн!

  З днем народження, Сесіліє Ахерн!

  Ірландська письменниця, авторка низки емоційних романів, святкує день народження 30 вересня. Бажаємо їй натхнення на ще не один десяток книжок!