Хіти
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
336
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
комікси
Серії
Комікси DC та Vertigo
Автор
Ґреґ Ракка
Підзаголовок
Брехня. Рік перший
Формат:
165*250 мм
Вага:
880 г
ISBN:
978-966-917-381-2
Жанр:

Диво-Жінка. Том 1

Брехня. Рік перший

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

400 грн 320 грн
 • Немає в наявності

 • Диво-жінка — героїчна, невпинна, культова. Із Лассо Правди в руках і силою богів у серці, принцеса Діана з Феміскири — у людському світі відома як Диво-Жінка — чи не найвеличніша супергероїня коміксів.

  Але хто вона насправді така? Навіть сама Диво-Жінка не знає напевно. Під обкладинкою цієї збірки об’єднано дві книги нової серії «Диво-Жінки», у яких героїня намагається саме в цьому розібратися.

  У «БРЕХНІ» вона намагається відшукати свої справжні спогади в хаосі, спричиненому Відродженням. Диво-жінка хоче повернутися додому і звертається до своєї давньої подруги Гепарди — єдиної, хто пам’ятає шлях до Феміскири. Але їм на перешкоді стають ускладнені стосунки, африканські божества й непередбачувані небезпеки.

  У «РО­ЦІ ПЕР­ШО­МУ» ми ба­чи­мо са­ме те ми­ну­ле, яке ге­ро­ї­ня на­ма­га­ла­ся ві­д­шу­ка­ти: жит­тя на Фе­мі­с­ки­рі, зна­йом­с­т­ва зі Сті­ве­ном Тре­во­ром й Ет­тою Ке­н­ді, пе­р­ші дні у сві­ті чо­ло­ві­ків і жа­хи, з ни­ми по­в’я­за­ні. 

  Ом­ні­бус об’є­д­нує ви­пу­с­ки 1-12, 14 та осо­б­ли­вий ви­пуск «Ди­во-­Жі­н­ка: Ві­д­ро­джен­ня». Ле­ге­н­да­р­ний ав­тор Ди­во-­Жі­н­ки ҐРЕҐ РА­К­КА по­ве­р­ну­в­ся до пе­р­со­на­ж­ки впе­р­ше за до­в­гий час, а на до­по­мо­гу йо­му при­йш­ла ко­ман­да зір­ко­вих ху­до­ж­ни­ків вклю­ч­но з ЛІ­А­МОМ ША­Р­ПОМ та НІ­КО­ЛОЮ СКОТТ.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Ґреґ Ракка

  Народився 29 листопада 1969 року.

  Американський автор коміксів, сценарист та романіст.

  Відомий такими роботами «Диво-Жінка» Action Comics, Batwoman, Detective Comics, мінісерією DC Comics – Superman: World of New Krypton, Lazarus (Image Comics) та серією романів Atticus Kodiak.

  Блог

  Ракка про те, що робить Диво-Жінку особливою: «Одна з її сил – любов»

  Ракка про те, що робить Диво-Жінку особливою: «Одна з її сил – любов»

  Ґреґ Ракка поділився думками про лиходіїв, походження та сексуальність Диво-Жінки.

  Блог

  15 коміксів Всесвіту DC та їхні екранізації

  15 коміксів Всесвіту DC та їхні екранізації

  Кіно та серіали – ми підготували для вас величеньку добірку екранізованих коміксів DC. Читайте, переглядайте, діліться враженнями.