У друці
Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
240
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для підлітків
Книжковий Арсенал 2021
Книжковий Арсенал 2021
У друці
У друці
Жанр:
підліткова література
Серії
Сучасний підлітковий роман
Автор
Френсіс Ґрінслейд
Формат:
0*0 мм
ISBN:
978-966-917-690-5

Дорога Рудої Лисиці

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

200 грн
 • Немає в наявності

 • Тринадцятирічна Ліна на прізвище Лисиця вирушає з батьками в мандрівку своєї мрії — до Великого каньйону. Все було добре, аж поки GPS-пристрій її тата завів їхню автівку на глуху лісову дорогу. Події стають драматичними, коли машина ламається і спочатку тато, а потім і мама вирушають по допомогу й не повертаються. Ліна намагається вижити — без харчів, без прихистку, геть сама в неозорому глухому лісі.
  Сучасна робінзонада, динамічна, повчальна та водночас щемлива. Психологічна підліткова драма, в якій озвучено думки та настрої юної дівчини, котру не балувала доля. Посібник із виживання в дикій природі. Все це ви знайдете в захопливій книжці канадської письменниці Френсіс Ґрінслейд, яка знається на тому, про що пише.

  Я знала, що намагалася сказати мама. Що тато може не приїхати по нас. Що, можливо, він не дійшов до траси. Раптом GPS знову помилився? Раптом шосе було не там, де він очікував? Він повинен був взяти мій компас. Я повинна була про це подумати. Ви вважаєте, що йдете прямо, але люди завжди ходять колами.
   
  Коли ми зійшли з дороги в ліс, у мене в грудях виникло якесь дивне запальне відчуття. Це був страх, але водночас і хвилювання. Я знала, що мій обов’язок — не дати нам заблукати. А ще розуміла, що навіть якщо мама цього не каже, вона теж про це знає.
   

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Френсіс Ґрінслейд