Хіти
Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
240
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для підлітків
Книжковий Арсенал 2021
Книжковий Арсенал 2021
Жанр:
підліткова література
Серії
Сучасний підлітковий роман
Автор
Френсіс Ґрінслейд
Формат:
0*0 мм
ISBN:
978-966-917-690-5

Дорога Рудої Лисиці

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

7 дописів у блозі

300 грн 240 грн
 • Немає в наявності

 • Тринадцятирічна Ліна на прізвище Лисиця вирушає з батьками в мандрівку своєї мрії — до Великого каньйону. Все було добре, аж поки GPS-пристрій її тата завів їхню автівку на глуху лісову дорогу. Події стають драматичними, коли машина ламається і спочатку тато, а потім і мама вирушають по допомогу й не повертаються. Ліна намагається вижити — без харчів, без прихистку, геть сама в неозорому глухому лісі.
  Сучасна робінзонада, динамічна, повчальна та водночас щемлива. Психологічна підліткова драма, в якій озвучено думки та настрої юної дівчини, котру не балувала доля. Посібник із виживання в дикій природі. Все це ви знайдете в захопливій книжці канадської письменниці Френсіс Ґрінслейд, яка знається на тому, про що пише.

  Я знала, що намагалася сказати мама. Що тато може не приїхати по нас. Що, можливо, він не дійшов до траси. Раптом GPS знову помилився? Раптом шосе було не там, де він очікував? Він повинен був взяти мій компас. Я повинна була про це подумати. Ви вважаєте, що йдете прямо, але люди завжди ходять колами.
   
  Коли ми зійшли з дороги в ліс, у мене в грудях виникло якесь дивне запальне відчуття. Це був страх, але водночас і хвилювання. Я знала, що мій обов’язок — не дати нам заблукати. А ще розуміла, що навіть якщо мама цього не каже, вона теж про це знає.
   

  3 причини прочитати
  цю книгу

  1. «Френсіс Грінслейд прекрасна у своєму зображенні напів вгадуваного світу, який лежить за межами спектру почуттів кожного тринадцятирічного. Ця книжка – тріумф», – Алан Бредлі, автор серії бестселерів Flavia de Luce.
  2. «Представлена гострими деталями переживань, мандрівка героїні – читання, резонує з тривожними часами», - Kirkus Reviews.
  3. Френсіс Ґрінслейд – канадська письменниця, авторка низки книжок для дорослої аудиторії. «Дорога Рудої Лисиці» – її перший підлітковий роман.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Френсіс Ґрінслейд

  Народилася 1961 р. в Канаді, у місті Сент-Катрінс, Онтаріо. Коли дівчинці виповнилося 10 років, її родина переїхала до Вінніпега. У великому місті, як пише Ґрінслейд у своєму блозі, вона спочатку почувалася твариною в клітці, сумуючи за природою Ніагарського півострова, серед якої виросла разом із чотирма сестрами та братом. Однак саме тут вона зробила перші літературні спроби та зрозуміла, що стане письменницею.

  Френсіс Ґрінслейд вивчала англійську філологію в Університеті Вінніпега, а в 1992 р. здобула ступінь магістра літератури в Університеті Британської Колумбії, Ванкувер.

  У 2005 р. вона переїхала з родиною до Пентіктона, міста на півдні долини Оканаган. Мальовничі краєвиди Британської Колумбії стали джерелом натхнення для написання «Укриття», її першого роману, який здобув нагороду «Evergreen Awards» від Бібліотечної асоціації Онтаріо в 2012 р. та був визнаний однією з найкращих книжок 2012 р. книжковою мережею Великої Британії «Waterstones». Зараз письменниця мешкає в Пентіктоні, де викладає англійську літературу в Оканаганському коледжі.

  Блог

  Сара Пенніпакер «Тут, у реальному світі»

  Сара Пенніпакер «Тут, у реальному світі»

  «Тут, у реальному світі» – промінчик сонця, зворушливий та щирий роман, присвячений інтровертам та мрійникам. Добра та повчальна історія, яка відкриває очі на те, що бути не таким, як усі, – нормально.

  Блог

  Книжковий Арсенал 2021: новинки підліткової, дорослої та нонфікшн літератури від «Рідної мови»

  Книжковий Арсенал 2021: новинки підліткової, дорослої та нонфікшн літератури від «Рідної мови»

  Видавництво «Рідна мова» підготувало низку новинок до найбільшої книжкової події року.

  Блог

  Робінзонада, подорожі в часі, уявні та реальні світи – чотири сучасні підліткові романи

  Робінзонада, подорожі в часі, уявні та реальні світи – чотири сучасні підліткові романи

  «Сучасний підлітковий роман» – серія, започаткована видавництвом «Рідна мова» у 2020 році. Вона об’єднує незвичайні історії з глибоким змістом, адресовані насамперед підлітках. Вони сподобаються й дорослим. Історії про дорослішання, про світ навколо і своє місце у цьому світі.

  Блог

  «Рідна мова» на Книжковому Арсеналі 2021

  «Рідна мова» на Книжковому Арсеналі 2021

  У межах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал 2021» «Рідна мова» запрошує долучитись до таких подій:

  Блог

  ТОП продажів «Рідної мови» на Книжковому Арсеналі

  ТОП продажів «Рідної мови» на Книжковому Арсеналі

  Новинки і не тільки - що купували відвідувачі Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал 2021» на стенді видавництва «Рідна мова».

  Блог

  Десяток книжкових новинок видавництва «Рідна мова»

  Десяток книжкових новинок видавництва «Рідна мова»

  Романи для підлітків та дорослих, культові мальописи та нонфікшн, який робить нас кращими, – пропонуємо вам ознайомитись з найяскравішими книжковими новинками видавництва «Рідна мова» першої половини 2021 року.

  Блог

  Книжковий Миколай для підлітків. Ідеї подарунків

  Книжковий Миколай для підлітків. Ідеї подарунків

  Підлітки – вибагливі читачі. Дехто вже має сформовані смаки, хтось охоче експериментує з жанрами. Ми ж спробували відшукати те, що припаде до душі і шанувальникам фентезі, і фанатам реалістичних історій, і тим, кому подобається зазирати у майбутнє.