Сторінок:
600
Рік видання:
Серії
Фантастичні світи
Автор
Елізабет Лім
Підзаголовок
The Dragon's Promise
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Драконова обіцянка

The Dragon's Promise

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Принцеса Шіорі на смертному одрі пообіцяла повернути перлину дракона її законному власнику, але дотриматися цієї обіцянки небезпечніше, ніж вона могла уявити.
  Їй доведеться подорожувати до королівства драконів, пробиватися через політичні інтриги між людьми та драконами, відбиватися від злодіїв, які жадають перлини для себе та готові отримати її за всяку ціну, і при цьому зберігати образ ідеальної принцеси, щоб переконати тих, хто б радо побачив її на вогнищі за магію, що тече в її крові.
  Та й перлина сама по собі не звичайна; вона струмує зловмисною силою: в одну мить допомагає Шиорі, а вже в наступну – зраджує, погрожуючи розбити її сім’ю та розірвати нитку долі, яка зв’язує її зі справжнім коханням. Шиорі знадобиться вся сила, яку зможе зібрати, щоб захистити життя та любов, за які так важко боролася.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Шість багряних журавлів» – номінант Goodreads Choice Award в категорії янґ-едалт фентезі та наукова фантастика (2021), лауреат AudioFile Earphones Award. Бестселер New York Times.
  2. «Сліпуча казка, сповнена захопливих історій», – Стефані Гарбер, авторка бестселера «Каравал».
  3. «Приголомшливий ретелінг казки. “Шість багряних журавлів” – ідеальне поєднання примхливості і дикості з перипетіями, які зачеплять ваше серце», – Хлоя Ґонґ, авторка бестселера These Violent Delights.
  4. «Неперевершена, приголомшлива казка, яка хвилює та захоплює. Лім – майстерна оповідачка, що стає все очевиднішим з кожним магічним перегортуванням сторінки», – Керрі Маніскалко, авторка бестселера The Kingdom of the Wicked.
  5. «Ця книжка – магічна! Написане поглине вас, і ви полюбите Шіорі. Я сама полюбила її з того моменту, як вона вистрибнула у вікно, щоб уникнути церемонії заручин, а це найперша сцена», – Крістін Кешор, авторка бестселера Graceling.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Елізабет Лім