Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
530
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Ребекка Росс
Підзаголовок
A River Enchanted
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Елементалі Кадансу. Книга 1. Зачарована річка

A River Enchanted

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Джек Тамерлен тримався подалі від Кадансу впродовж довгих десяти років, вивчаючи музику в материковому університет. Та, коли з острова починають зникати юні дівчата, Джека викликають додому, щоб допомогти їх знайти. Чари пронизують Каданс: плітки розносить вітер; картаті шалі можуть бути такими ж міцними, як броня, і найменший поріз ножем може вселити незбагненний страх. Примхливі духи, які керують островом через вогонь, воду, землю і вітер, знаходять радість в життях людей, які називають острів своїм домом. Адайра, спадкоємиця Сходу та ворог Джека з дитинства, знає, що духи відповідають тільки на музику барда, і вона сподівається, що Джек може привернути їхню ласку піснею, спонукаючи повернути зниклих дівчат.

  Неохоче працюючи разом, Джек і Адайра розуміють, що вони – кращі союзники, ніж суперники, і їхнє партнерство перетворюється на щось більше. Але з кожною піснею, стає очевидно, що біда з духами набагато зловісніша, ніж здавалося, а старий, темний секрет Кадансу, що ховається під поверхнею, загрожує знищити їх всіх.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Елементалі Кадансу» – номінантка Goodreads Choice Award в категорії фентезі (2022).
  2. «Яскравий задум. . . Сподобається шанувальникам фентезі від “Ім’я вітру” до серії “Земномор’я”», – Publishers Weekly.
  3. «Своєю розкішною світобудовою та ліричною прозою ця дилогія нагадує відгомін народної казки зі світу, розташованого зовсім поруч з нашим», – Ганна Віттен, авторка бестселера For the Wolf.
  4. «"Зачарована річка" – мелодійна та захоплива історія, наповнена химерною магією, незабутніми героями та щирою романтикою. Кожен рядок – ліричний шедевр, який запрошує вас в щемку подорож містичним островом Каданс. Я не встигала перегортати сторінки!» – Ізабель Ібаньєс, авторка Woven in Moonlight.
  5. «”Зачарована річка” вишукано написана історія з переконливими персонажами та романтикою, історія, яка мене захопила. Цей чарівливий та магічний світ, створений Ребеккою Росс, – мені сподобалася кожна мить, проведена в ньому», – Сью Лінн Тан, авторка Daughter of the Moon Goddess.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Ребекка Росс