Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
570
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Ребекка Росс
Підзаголовок
A Fire Endless
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Елементалі Кадансу. Книга 2. Нескінченне полум'я

A Fire Endless

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Схід і Захід. Люди і духи. Бреккани і Тамерлени. Острів Каданс завжди підтримував себе та своїх мешканців в хиткій рівновазі. Але тепер Бейн, дух Північного Вітру, зіштовхнув всіх і вся, намагаючись захопити владу.

  На Заході Айдара намагається звикнути до жорсткішого, суворого життя серед брекканів. Прагнучи знайти своє місце в клані, вона швидко розуміє, що це може бути останньою роллю, яку їй хочеться відігравати. І поки магія без зусиль розквітає для брекканів на Заході, духи й далі страждають через жорстокість Бейна, відчутну в кожному пориві вітру.

  На Сході Джек без Адайри пливе за течією, поки не викликає піснею слабких духів війни та отримує небезпечну місію. Ту, якій судилося повести його на Захід. Тим часом Торіна і Сидру захоплює нова таємниця – хвороба, яка спочатку вражає посіви, а тоді й людей в клані Тамерленів. Поки Сидра відчайдушно шукає ліки, Торін наважується укласти угоду з духами – ризикована дурість у будь-який час, а особливо зараз, коли дні стають темнішим.

  Острів втрачає рівновагу все більше, людям і духам потрібно об’єднатися, щоб протистояти Бейну, а Джекові ще раз доведеться використати свій музичний дар. Але ніхто не може кинути виклик Північному вітру і не заплатити за це жахливу ціну, і цього разу Джек, Адайра, Торін і Сидра мають заплатити сповна..

  В приголомшливому завершенні дилогії знаходять хиткий баланс між царствами людей та фейрі, яким загрожує Бейн, дух Північного вітру. Його можна перемогти лише через вогонь, пісню та болючу жертву.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Елементалі Кадансу» – номінантка Goodreads Choice Award в категорії фентезі (2022).
  2. «Яскравий задум. . . Сподобається шанувальникам фентезі від “Ім’я вітру” до серії “Земномор’я”», – Publishers Weekly.
  3. «Своєю розкішною світобудовою та ліричною прозою ця дилогія нагадує відгомін народної казки зі світу, розташованого зовсім поруч з нашим», – Ганна Віттен, авторка бестселера For the Wolf.
  4. «"Зачарована річка" – мелодійна та захоплива історія, наповнена химерною магією, незабутніми героями та щирою романтикою. Кожен рядок – ліричний шедевр, який запрошує вас в щемку подорож містичним островом Каданс. Я не встигала перегортати сторінки!» – Ізабель Ібаньєс, авторка Woven in Moonlight.
  5. «”Зачарована річка” вишукано написана історія з переконливими персонажами та романтикою, історія, яка мене захопила. Цей чарівливий та магічний світ, створений Ребеккою Росс, – мені сподобалася кожна мить, проведена в ньому», – Сью Лінн Тан, авторка Daughter of the Moon Goddess.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Ребекка Росс