Обкладинка:
інтегральна
Сторінок:
212
Обкладинка:
інтегральна
Рік видання:
Ілюстрації:
Вік читача:
книжки для підлітків
Жанр:
нон-фікнш, комікси
Серії
Наука в коміксах
Автор
Ларрі Ґонік
Формат:
200*260 мм
ISBN:
978-966-917-527-4

Фізика

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

300 грн 240 грн
 • Немає в наявності

 • Щоб почати говорити мовою формул, як Фейнман і Ландау, потрібно вивчити основи. Ця книжка в захопливій формі знайомить з основними фізичними явищами і законами. Арістотель і Галілей, Ньютон і Максвелл, Ейнштейн і Фейнман — визнані генії людства, які зробили величезний внесок у розвиток фізики, і в цьому унікальному посібнику пояснюється, в чому він полягає. Тут порушено широкий спектр тем: механіка, електрика, теорія відносності, квантова електродинаміка. Доступність і оригінальний науковий рівень викладу гарантує успіх у вивченні однієї з найцікавіших дисциплін, тісно пов'язаної з різноманітними галузями, і передусім з технікою.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Ларрі Ґонік

  Народився: 19 липня 1946 р.
   

  Американський математик, карикатурист і популяризатор науки. Відомий своєю пізнавальною серією «Наука в коміксах», яка охоплює такі сфери знання як всесвітня історія, алгебра, фізика, філософія, а також секс.

  Блог

  ТОП продажів «Рідної мови» на Книжковому Арсеналі

  ТОП продажів «Рідної мови» на Книжковому Арсеналі

  Новинки і не тільки - що купували відвідувачі Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал 2021» на стенді видавництва «Рідна мова».

  Блог

  Ларрі Ґонік святкує 75-річчя

  Ларрі Ґонік святкує 75-річчя

  Американський математик, карикатурист і популяризатор науки народився 19 липня 1946 року. Бажаємо йому натхнення до нових випусків «Науки в коміксах».