Обкладинка:
тверда
Сторінок:
144
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
комікси
Серії
Комікси DC та Vertigo
Автор
Роберт Вендітті
Підзаголовок
Дикий світ
Формат:
165*250 мм
ISBN:
978-966-917-671-4
Жанр:

Флеш. Книга 7

Дикий світ

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

300 грн
В наявності

Флеш із майбутнього повернувся на двадцять років назад і зумів закрити розрив у Силі швидкості — тій самій наприродній енергії, яка живить його суперсилу. І хоча час і простір знову в безпеці, його дії призвели до непердбачуваних наслідків. Поки Флеш із майбутнього залишається у сьогоденні, його спантеличеного двійника затягла в розлам і полонила в собі сама Сила швидкості!

Перебравши на себе вже прожите життя, Баррі з майбутнього готується виправити свої помилки. Утім, вони встигли змінити його і зробити цього Флеша більш жорстоким... і смертоносним! Флеш із майбутнього опирається на перекручене розуміння справедливості, яке примусить тих, хто насмілився відібрати життя, дорого за це заплатити.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Роберт Вендітті

Американський автор коміксів. Його найвідоміша робота – тайтл The Surrogates (Сурогати) для Top Shelf Productions, пізніше екранізований Джонатаном Мостовим для Disney з Брюсом Віллісом в головній ролі.

Блог

План випуску коміксів на 2022 рік. Частина I

План випуску коміксів на 2022 рік. Частина I

Перший квартал 2022 року – що він готує для шанувальників графічних романів: очікувані продовження, нові знайомства – чи і те, й інше? Запрошуємо зазирнути до видавничого плану.