Сторінок:
450
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Серії
Фантастичні світи
Автор
Елізабет Лім
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Her Radiant Curse

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Одна сестра має впасти, щоб інша піднялася.

  Чанні не народилася монстром. Та коли батько приніс її в жертву відьмі-тигру, вона змінилася назавжди. Проклята зміїним обличчям Чанні – цілковита протилежність своїй красуні-сестрі Ванні – єдина людина в селі, яка, дивлячись на Чанні, не бачить монстра, а єдину людину, якій довіряє.

  Сімнадцятирічну Ванну мають продати на варварському шлюбному аукціоні, який значно збагатить скарбницю сільських лідерів. Лише Чанні, яка всі роки покладалася тільки на свою силу та хитрість, може захистити сестру від найжорстокішого залицяльника. Але так вона стане об'єктом його гніву. Так починається низка кровожерних гладіаторських боїв, змагання на суші і в морі, роман між заклятими ворогами та необхідність зробити вибір, який мало не розіб’є серце Чанні.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Бестселер The New York Times.
  2. «Захоплива фантастична пригода... пишна оповідь відтворює східноазіайський фольклор, змішаний із емоціями Єлени Троянської, кульмінацією якої стає інтригуюча історія про сестринство, що витримало, незважаючи ні на що», – Publishers Weekly.
  3. «Кожна сторінка майстерного твору Елізабет Лім сяє красою та емоціями. З персонажами, які викрадають ваше серце, багатим світом легенд і чудовою романтикою, – ви захочете, щоб ця подорож не мала кінця», – Александра Бракен, авторка бестселера Silver in the Bone.
  4. «Ця книжка сяє від початку до кінця. Історія походження, яка приголомшує, навіть коли знаєш, чим вона закінчиться, та привносить нову красу та темряву в історію Райками. Твори Елізабет Лім – це диво»,  – Хлоя Ґонг, авторка бестселера These Violent Delights.
  5. «Світи та слова Елізабет Лім завжди чарівні», – Сіжань Джей Джао, авторка циклу «Залізна вдова».

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Елізабет Лім