Обкладинка:
м'яка
Сторінок:
232
Обкладинка:
м'яка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для підлітків
Жанр:
підліткова література, художня література
Серії
Young adult
Автор
Лара Вільямсон
Формат:
120*200 мм
Вага:
200 г
ISBN:
978-966-917-209-9

Хлопчик на ім'я Гоуп

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

75 грн 60 грн
В наявності

Я, Ден Гоуп, маю в голові цілий список бажань. Наприклад, хочу, щоб моя сестра, Ніндзя Ґрейс, вступила до університету на Північному полюсі й приїздила до нас раз на рік, щоразу на одну добу. Хочу допомогти Шерлокові Холмсу розкрити найскладнішу з усіх його справ, було б добре, якби це виявилася справа про зомбі. Хочу стати першим одинадцятирічним, який висадиться на Місяці, а коли дістануся туди, то хочу сказати: «Це маленький крок для хлопчика і великий головний біль для його матері». Хочу, щоб мій пес припинив їсти планети й блювати ними на килим. І, нарешті, найбільша з моїх мрій: хочу, щоб мій тато мене любив.

Щоб зазирнути до книжки, клікніть на обкладинку.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Лара Вільямсон

Лара народилася й навчалася в Північній Ірландії, з відзнакою закінчила університет, де вивчала моду й дизайн, потім переїхала до Лондона. Спочатку писала статті для різних журналів, зокрема «Elle» та «More», а тоді влаштувалася на посаду редакторки рубрики моди в журналі «J–17» — там і отримала нагороду «Жасмин» за найкращу статтю в молодіжному виданні.

Отримавши у 2012 році спеціальну подяку на конкурсі Спільноти авторів та ілюстраторів дитячих книжок «Невідкриті голоси», Лара почала писати «Хлопчика на ім’я Гоуп» — свій дебютний роман.  

Нині вона мешкає в Лондоні з чоловіком і дочкою, любить мріяти, танцювати степ і писати.  

Тільки не одночасно.