До 15.12 включно в мережі книгарень Valliza діє акція – -50% на кожен третій комікс

Книжки логопедичної серії «Веселий равлик» — це перші книжки малюка, які, будьте певні, стануть улюбленими та дуже-дуже корисними для маленьких читачів і їхніх батьків. Адже, крім яскравих кумедних малюнків, веселих і дотепних віршів, книжки серії містять поради-підказки фахівця з раннього розвитку дитини, професійного логопеда Валентини Рожнів.


Перша книжка малюка. Іде коза рогатая
З покоління в покоління батьки, дідусі й бабусі забавляли дітей, примовляючи вірші та пісеньки, в яких закодовано прадавні знання з нар..
Ціна: 150 грн
Перша книжка малюка. Коли на дітей напада вереда
У сім’ї, де є маля, батьки мають дбати не лише про те, чи доглянута дитина, а й навчати її правил чемної поведінки. У книжці «Коли на дітей напада вер..
Ціна: 150 грн
Перша книжка малюка. Обережно — дорослі!
У сім’ї, де є маля, батьки насамперед мусять зробити дитячий простір безпечним. У збірці «Обережно — дорослі!» кмітливі, але непосидючі звірятка раз у..
Ціна: 150 грн
Перша книжка малюка. Хто сказав ку-ку-рі-ку?
У сім’ї, де зростає маля, батьки намагаються приділити більше уваги саме ранньому розвитку дитини. Книжка «Хто сказав ку‑ку-рі-ку?» розповість ма..
Ціна: 150 грн
Перша книжка малюка. Я і ми
У сім’ї, де зростає маля, батьки намагаються приділити якомога більше уваги саме ранньому розвитку дитини. З перших місяців життя малюк почи..
Ціна: 150 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)