Хіти
Новинки
9 листопада
Як знати, що кохання справжнє? А який він — любовний поцілунок як у книжках? Як вісімнадцятирічним зрозуміти, що ця хімія гормонів переросте в щире ко..
Ціна: 400 грн
Хіти
Новинки
Веріті
Лоувен — молода письменниця, в якої ні цента за душею. Та одного дня до неї звертається Джеремі Кроуфорд, чоловік Веріті — авторки романів-бестселерів..
Ціна: 400 грн
Хіти
У друці
І де був той розум?..
Автор: Л. Дж. Шен
Передзамовлення триває до 17 квітня 2023 року включно Розсилка попередніх замовлень розпочнеться з 18 квітня 2023 року У кожного з нас у душі йде ..
Ціна: 360 грн (замість 450 грн)
Новинки
Комплект з восьми книжок серії «Суперроман»
До комплекту увійшли вісім книжок серії «Суперроман». «Так весело нам ще ніколи не було» Клер Ломбардо Мерилін і Девід познайомилися у 70-ті — і в..
Ціна: 2 520 грн (замість 3 150 грн)
Хіти
Новинки
Комплект з двох книжок Коллін Гувер
До комплекту увійшли два романи Коллін Гувер: Веріті Лоувен — молода письменниця, в якої ні цента за душею. Та одного дня до неї звертається Дже..
Ціна: 800 грн
Комплект з п’яти книжок серії «Суперроман»
До комплекту увійшли п'ять книжок серії «Суперроман».  «Так весело нам ще ніколи не було» Клер Ломбардо Мерилін і Девід познайомилися у 70-ті..
Ціна: 1 520 грн (замість 1 900 грн)
У друці
Передзамовлення
Комплект з чотирьох книжок Коллін Гувер
Передзамовлення триває до 17 квітня 2023 року включно Розсилка попередніх замовлень розпочнеться з 18 квітня 2023 року До комплекту увійшли чотири..
Ціна: 1 280 грн (замість 1 600 грн)
Хіти
Новинки
Лагідна війна
Їх четверо — Гейзел, Джеймс, Обрі та Колетт. Талановита піаністка з Лондона; хлопець, що мріє стати архітектором, та натомість потрапляє на ..
Ціна: 500 грн
У друці
Передзамовлення
Лейла
Передзамовлення триває до 17 квітня 2023 року включно Розсилка попередніх замовлень розпочнеться з 18 квітня 2023 року Зустрівши Лейлу, Лідс одраз..
Ціна: 320 грн (замість 400 грн)
Міракл-Крік
Автор: Енджі Кім
«Міракл-Крік» — яскравий дебют американки корейського походження Енджі Кім. Детективний роман, що не відпускає до останньої сторінки. Авторка ..
Ціна: 300 грн
Паперовий палац
Протягом наступних двадцяти чотирьох годин Еллі доведеться обрати між життям, яке вона влаштувала зі своїм щиро коханим чоловіком Пітером, і життям, я..
Ціна: 0 грн
Хіти
Повернення
Нейробіолог Гелена Сміт розробила пристрій, який має допомагати хворим людям зберегти спогади… Детектив Баррі Саттон розслідує самогубство жінки, що п..
Ціна: 300 грн
Хіти
Новинки
Спогади про нього
Відсидівши п’ять років у в’язниці за трагічну помилку, Кенна Ровен повертається в місто, де все й полетіло шкереберть, — і&nb..
Ціна: 400 грн
Так весело нам ще ніколи не було
Мерилін і Девід познайомилися у 70-ті — і відтоді ніколи не розлучалися. Їхнім чотирьом дочкам, у кожної з яких далеко не простий характер, стосунки б..
Ціна: 400 грн
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)