Клуб подружок нареченої. Книга 1
Софі, Шанті, Кора та Емілі створюють Клуб подружок нареченої, щоб організувати для тата й мами Софі весілля на пляжі. Щоправда, батьки дівчинки про це..
Ціна: 125 грн
Клуб подружок нареченої. Книга 2
Що подарувати коханій старшій сестрі на весілля, якщо не маєш грошей? І як пережити розлуку з нею? Шанті сумує напередодні традиційного індійського ве..
Ціна: 125 грн
Новинки
Клуб подружок нареченої. Книга 3
Кора дуже не хоче, щоб її батько одружувався із жахливою Хеленою. Адже дівчинка, яка любить коней, не має нічого спільного зі своєю гламурною майбутнь..
Ціна: 125 грн
Мопс, який хотів стати гарбузиком
Пеґґі — кумедна та розумна собачка, але трохи боязка. Маленький мопс так любить свою хазяйку, що задля неї навіть подолає свій страх перед Геллов..
Ціна: 100 грн
Мопс, який хотів стати єдинорогом
Пеґґі, маленькому мопсику, довелося скуштувати лиха, перш ніж вона потрапила до доброї родини. Однак собачку взяли тільки на час Різдва, і вона д..
Ціна: 100 грн
Мопс, який хотів стати кроликом
У хазяйки Пеґґі з’явився новий домашній улюбленець — маленьке кроленятко… І кого Хлоя любить більше: Пеґґі чи Шоко? ..
Ціна: 100 грн
Мопс, який хотів стати північним оленем
Пеґґі — маленький мопсик, але серце в собачки велике й сповнене любові. Вона дуже хвилюється, що її подруга Хлоя засмучена напередодні ..
Ціна: 100 грн
У друці
Мопс, який хотів стати русалонькою
Родина мопсика Пеґґі відпочиває на морі, де кожен знаходить заняття до душі. Подруга Пеґґі Хлоя сподівається побачити русалку, але на пляжі її ніде не..
Ціна: 100 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)