Акції
Комплект з обох книжок дилогії «Пакс» Сари Пенніпакер
До комплекту входять: «Пакс» Пітер і Пакс, хлопчик і його лис, допомагають один одному пережити горе, яке в кожного своє. Двоє, але не двоє… ..
Ціна: 450 грн (замість 600 грн)
Акції
Новинки
Комплект з чотирьох книжок серії «Сучасний підлітковий роман»
До комплекту увійшли: «Скандальне сестринство з Приквіллов-роуд» Джулії Беррі Коли на очах у семи вихованок школи Святої Етельдреди раптово валя..
Ціна: 1 050 грн (замість 1 400 грн)
Пакс
До дилогії «Пакс» входять книжки: «Пакс» «Пакс. Мандрівка додому» Пітер і Пакс, хлопчик і його лис, допомагають один одному пережити горе..
Ціна: 300 грн
Пакс. Мандрівка додому
До дилогії «Пакс» входять книжки: «Пакс» «Пакс. Мандрівка додому» Минув рік, відколи Пітер і його ручний лис Пакс бачилися востаннє. Коли..
Ціна: 300 грн
Привіт, це Чарлі, або Переваги сором’язливих
Дебютний роман Стівена Чбоскі розповідає про спостережливого «сором'язливця» Чарлі, який прокладає власний шлях у дивному світі між підлітковим і доро..
Ціна: 0 грн
Хіти
Скандальне сестринство з Приквіллов-роуд 
Коли на очах у семи вихованок школи Святої Етельдреди раптово валяться мертвими спочатку директорка, а за кілька хвилин і її брат, найперше, що роблят..
Ціна: 400 грн
Червона стрічка
Як вижити підлітці Еллі, світ якої змінився? Війна позбавила її всього: замість дому — барак, замість одягу — смугастий мішок, замість імені — номер, ..
Ціна: 400 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)