Залізний ланцюг
Тіньові мисливці мають спіймати вбивцю в едвардіанському Лондоні у небезпечному та романтичному продовженні «Золотого ланцюга» від авторки бестселерів..
Ціна: 0 грн
Золотий ланцюг
«Золотий ланцюг» – роман про тіньових мисливців, який відкриває нову трилогію, де зло просто перед тобою, але непомітне, а кохання ранить глибше за кл..
Ціна: 0 грн
Місто кісток
Коли 15-річна Клері Фрей заходить до клубу «Пандемоніум» у Нью-Йорку, вона аж ніяк не має наміру стати свідком убивства, убивства, вчиненого трьома пі..
Ціна: 0 грн
Місто попелу
Клері Фрей просто хочеться, щоб її життя повернулося до нормального. Та що може бути нормальним, якщо ти – тіньова мисливиця і вбиваєш демонів, якщо т..
Ціна: 0 грн
Місто скла
Щоб врятувати життя матері, Клері мусить поїхати до Міста скла, батьківщини тіньових мисливців. Не варто забувати, що вхід до міста без дозволу заборо..
Ціна: 0 грн
Хіти
Найдревніші прокляття. Книга 1
Усе, про що мріяв Маґнус Бейн, – це відпустка: розкішна подорож Європою із Алеком Лайтвудом, тіньовим мисливцем, який, попри всі перешкоди, таки стає ..
Ціна: 300 грн
Найдревніші прокляття. Книга 2
Життя Маґнуса Бейна та Алека Лайтвуда складається якнайкраще. Вони мешкають разом у розкішному лофті зі своїм сином-чаклуном Максом, який тільки почав..
Ціна: 300 грн
Терновий ланцюг
Корделія Карстерс втратила все, що мало для неї значення. Ось події кількох тижнів: вбивство батька, руйнування планів стати парабатаями разом із найк..
Ціна: 0 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)