Залізний ланцюг
Тіньові мисливці мають спіймати вбивцю в едвардіанському Лондоні у небезпечному та романтичному продовженні «Золотого ланцюга» від авторки бестселерів..
Ціна: 0 грн
Золотий ланцюг
«Золотий ланцюг» – роман про тіньових мисливців, який відкриває нову трилогію, де зло просто перед тобою, але непомітне, а кохання ранить глибше за кл..
Ціна: 0 грн
Місто кісток
Коли 15-річна Клері Фрей заходить до клубу «Пандемоніум» у Нью-Йорку, вона аж ніяк не має наміру стати свідком убивства, убивства, вчиненого трьома пі..
Ціна: 0 грн
Місто пороху
Клері Фрей просто хочеться, щоб її життя повернулося до нормального. Та що може бути нормальним, якщо ти – тіньова мисливиця і вбиваєш демонів, якщо т..
Ціна: 0 грн
Місто скла
Щоб врятувати життя матері, Клері мусить поїхати до Міста скла, батьківщини тіньових мисливців. Не варто забувати, що вхід до міста без дозволу заборо..
Ціна: 0 грн
Новинки
Найдревніші прокляття. Книга 1
Усе, про що мріяв Маґнус Бейн, – це відпустка: розкішна подорож Європою із Алеком Лайтвудом, тіньовим мисливцем, який, попри всі перешкоди, таки стає ..
Ціна: 300 грн
У друці
Передзамовлення
Найдревніші прокляття. Книга 2
Передзамовлення триває до 31 січня 2022 року включно! Доставка та самовивіз замовлень відбуватиметься 1-2 лютого 2022 року! Життя Маґнуса Бейна ..
Ціна: 240 грн (замість 300 грн)
У друці
Передзамовлення
Найдревніші прокляття. Книга 2 (лімітований комплект: 35 шт)
Передзамовлення триває до 31 січня 2022 року включно! Доставка та самовивіз замовлень відбуватиметься 1-2 лютого 2022 року! До комплекту входить..
Ціна: 300 грн
Терновий ланцюг
З офіційного сайту авторки: «The Last Hours – нова історія про тіньових мисливців, події якої розгортаються у 1903 році. 1903 рік – якраз той час, ..
Ціна: 0 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)