Valse mélancolique. Вибрані твори
Вишуканість, драматизм і вічне прагнення більшого: Ольга Кобилянська — мисткиня, чиї слова звучать наче музика. Її твори сповнені сонячним с..
Ціна: 450 грн
Новинки
Життя та незвичайні й дивовижні пригоди Робінзона Крузо
«Життя та незвичайні й дивовижні пригоди Робінзона Крузо» — роман, знайомий нам із самого дитинства. Історія про чоловіка, що прожив 28 ..
Ціна: 400 грн
Записки Кирпатого Мефістофеля
Змінюються історичні декорації, та психіка людини залишається майже незмінною. Чи не так само, як головний герой роману Яків Михайлюк, і теп..
Ціна: 450 грн
Захар Беркут
Краса і сила, любов і боротьба, незламна воля і глибина почуттів: герої «Захара Беркута» зіткані з протилежностей, що дивовижними ..
Ціна: 400 грн
Знедолені
Роман Віктора Гюго про несправедливість, героїзм і кохання. Всі ці теми розкриваються через долю каторжанина-втікача Жана Вальжана, який вирішив залиш..
Ціна: 0 грн
Кайдашева сім’я
«Кайдашева сім’я» поєднує в собі неперевершений гумор, яскраві українські образи, неповторний національний колорит і нотку смутку. Повість п..
Ціна: 400 грн
Новинки
Книга джунглів
Коли ми чуємо назву «Книга джунглів», наша пам’ять вмить послужливо відтворює історію Мауглі — хлопчика, вихованого вовками. Але «Книга джунглів» — це..
Ціна: 300 грн
Кобзар. Вибрані твори
У лоні кожної нації рано чи пізно народжується геній, який втілює у своїй творчості все в цій нації найкраще, найяскравіше, найхарактер..
Ціна: 400 грн
Акції
Комплект з 1-4 книжок світової класики серії «Відомі та незвідані»
До комплекту увійшли чотири книжки світової класики серії «Відомі та незвідані»: «Життя та незвичайні й дивовижні пригоди Робінзона Крузо» Данієль ..
Ціна: 1 088 грн (замість 1 450 грн)
Акції
Комплект з 1-4 книжок серії «Відомі та незвідані»
До комплекту увійшли чотири книжок серії «Відомі та незвідані»: «Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я» поєднує в собі неп..
Ціна: 1 275 грн (замість 1 700 грн)
Акції
Комплект з 5-8 книжок серії «Відомі та незвідані»
До комплекту увійшли чотири книжки серії «Відомі та незвідані»: «Місто» Валер'ян Підмогильний У виданні вміщено роман «Місто» Валер’яна Підмогил..
Ціна: 1 200 грн (замість 1 600 грн)
Місто
У виданні вміщено роман «Місто» Валер’яна Підмогильного (1901–1937) — класика української літератури, майстра урбаністичної та психологічної прози. Тв..
Ціна: 400 грн
Пригоди Олівера Твіста
Твір класика англійської літератури Чарльза Дікенса (1812–1870) розповідає про злигодні та поневіряння маленького сироти Олівера Твіста, який виріс у ..
Ціна: 450 грн
Різдвяна пісня у прозі
Різдво! Янголи співають і прославляють диво народження Христа! Сама лише згадка про це свято наповнює серце світлою радістю. І та Різдвяна зоря, яку к..
Ціна: 300 грн
Тигролови
Поки літератори СРСР, вимушені працювати на догоду комуністичній ідеології, продовжували творити міф про щасливу дійсність, в еміграції вийшли друком ..
Ціна: 400 грн
Я (Романтика). Вибрані твори
У виданні вміщено твори Миколи Хвильового (1893–1933) — оригінального українського письменника, що ввійшов до національної історії як провідний виразн..
Ціна: 400 грн
Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)