У друці
Передзамовлення
Джонатан Стрейндж і м-р Норрелл
Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше. Передзамовлення триває до 31 жовтня 2023 року включно Розсилка попередні..
Ціна: 600 грн (замість 750 грн)
Елементалі Кадансу. Книга 1. Зачарована річка
Джек Тамерлен тримався подалі від Кадансу впродовж довгих десяти років, вивчаючи музику в материковому університет. Та, коли з острова починають зника..
Ціна: 0 грн
Елементалі Кадансу. Книга 2. Нескінченне полум'я
Схід і Захід. Люди і духи. Бреккани і Тамерлени. Острів Каданс завжди підтримував себе та своїх мешканців в хиткій рівновазі. Але тепер Бейн, дух Півн..
Ціна: 0 грн
Хіти
Змія і голуб
Вiдьма та мисливець на вiдьом, пов’язанi священними шлюбними узами. Така iсторiя могла скiнчитися лиш одним: вогнищем i сiрником. Блискучий де..
Ціна: 400 грн
Змія і голуб. Книга 2. Кров і мед
Ледь уникнувши смерті від рук Дам Бланш, Лу, Рід, Коко та Ансель тікають від ковену, королівства і церкви  – втікачі, яким ніде сховатись. Щоб..
Ціна: 0 грн
Змія і голуб. Книга 3. Боги і монстри
Зло завжди шукає опору. Ми маємо вибити її з-під ніг. Після жахливої втрати Лу, Рід, Бо і Коко прагнуть помсти більше, ніж будь-коли. Лу найбільше...
Ціна: 0 грн
Мусаї. Книга 1. Пісня вічних дощів
Королівство Злодіїв – прихована місцина в світі Аадліор. Багато хто шепочеться про його існування, та мало кому вдавалося знайти це місце, обитель маг..
Ціна: 0 грн
Мусаї. Книга 2. Танець палаючого моря
У світі Ааділор є прихована місцина, що називається Королівством Злодіїв, де панують магія і насолода. Там Мусаї, тріо смертоносних чарівниць, зв'язан..
Ціна: 0 грн
Мусаї. Книга 3. Симфонія для вбивчого трону
Третя і фінальна частина в серії Мусаї, що розповідає про молоду жінку, яка розривається між коханим та королівством, яке називає своїм домом. У св..
Ціна: 0 грн
У друці
Передзамовлення
Одна істинна королева. Книга 1
Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше. Передзамовлення триває до 5 грудня 2023 року включно Розсилка попередніх..
Ціна: 400 грн (замість 500 грн)
Одна істинна королева. Книга 2
Минуло пів року після подій у першій книзі, а Мейлін все ще намагається освоїтись у реальному світі. Вона бачить дивні сни про Ліама та сумує за сестр..
Ціна: 0 грн
Новинки
Піранезі
Піранезі живе в Будинку. І, можливо, жив завжди. День за днем він чітко й сумлінно фіксує у своїх зошитах дива Будинку: лабіринт зал, незчисленні тис..
Ціна: 400 грн
Піски Аравії. Книга 1
Люди жили тому, що вона вбивала. Люди гинули, тому що він жив. Зафіра – мисливиця, яка переодягається в чоловіка, коли бореться з проклятим лісом А..
Ціна: 0 грн
Піски Аравії. Книга 2
Битва на Шаррі закінчилася. Темний ліс впав. Альтаїр може бути в полоні, але Зафіра, Насір і Кіфа прямують до фортеці султана, налаштовані завершити т..
Ціна: 0 грн
Ці плутані зв'язки
Між двома принцами і двома долями – саме так почувається Брі, усвідомлюючи, що хитке майбутнє царства фейрі висить на волосині. Після того, як сест..
Ціна: 0 грн
Ці порожні обітниці
«Жорстокий принц» перетинається з «Двором шипів і троянд» у звабливому, насиченому гостросюжетному фентезі про дівчину, яку доля закинула між двома пі..
Ціна: 0 грн
Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)