Upgrade
«Ти – наступний крок у людській еволюції». Спочатку Логан Ремзі не був впевнений, що щось змінилося. Він просто почав відчувати трохи... гостріше. ..
Ціна: 0 грн
Гра в брехню
Автор: Рут Веа
Айса Вайлд розуміє, що сталося щось жахливе, коли отримує повідомлення від давньої подруги. Інакше навіщо Кейт кликати її та інших двох подруг, Тею та..
Ціна: 450 грн
Жінка з каюти № 10
Автор: Рут Веа
Тревел-журналістка Лора Блеклок вирушає у відрядження мрії — тиждень на розкішному круїзному лайнері. «Аврора» відчалює від берега, і Ло насолоджуєтьс..
Ціна: 450 грн
Звабливі речі
Ніна — ідеалістка, яка вірила, що диплом бакалавра з історії мистецтв допоможе їй досягти успіху. Та коли мрія розбилася на друзки, жінка обрала інший..
Ціна: 600 грн
Новинки
Її смертельна гра
Кіра Дуґґан встигла чудово показати себе на службі в прокуратурі. Однак крах в особистих стосунках зі старшим колегою змусив її шукати нової роботи в ..
Ціна: 450 грн
Акції
Комплект з чотирьох книжок Рут Веа
Автор: Рут Веа
До комплекту увійшли: «Поворот ключа» Ровен Кейн випадково натрапляє на вакансію — сім’ї із чотирма дітьми потрібна досвідчена нянька — і надсил..
Ціна: 1 313 грн (замість 1 750 грн)
Молодша дружина
ЧОЛОВІК Найкращий у своїй царині кардіохірург Стівен Астон знову одружується. Але спочатку він повинен розлучитися зі своєю нинішньою дружиною, яка б..
Ціна: 0 грн
У друці
Передзамовлення
Ніщо з цього не правда
Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше. Передзамовлення триває до 22 травня 2024 року включно Розсилка попередні..
Ціна: 320 грн (замість 400 грн)
Нуль днів
Автор: Рут Веа
Бестселер New York Times від «нової Агати Крісті» Рут Веа – повний адреналіну трилер, в якому сюжет «Містер і місіс Сміт» поєднується з «Втікачем». Це..
Ціна: 0 грн
Одна ідеальна пара
Автор: Рут Веа
Життя Лайли якось розладналося. Її постдокторантурні дослідження вичерпалися, тож вона майже впевнена, що контракт не продовжать, а в стосунках з Ніко..
Ціна: 0 грн
Одне за одним
Автор: Рут Веа
Застрягнути серед снігів у розкішному гірському шале — це не велика біда, а цікава пригода… Неймовірний краєвид, затишне вогнище та знайома компанія т..
Ціна: 400 грн
Поворот ключа
Автор: Рут Веа
Ровен Кейн випадково натрапляє на вакансію — сім’ї із чотирма дітьми потрібна досвідчена нянька — і надсилає резюме. Отримавши роботу, жінка вражена р..
Ціна: 400 грн
Хіти
Сімейна гра
Який він — їхній світ? Життя молодої письменниці Гаррієт Рід круто змінюється: зустрівши чоловіка своєї мрії, вона готується до ідеального весілля ..
Ціна: 400 грн
Смерть місис Вестевей
Автор: Рут Веа
Одного звичайнісінького дня Гарріет Вестевей отримує дивний лист, у якому сказано, що бабуся заповіла їй щедру спадщину. Однак Гел розуміє, що сталася..
Ціна: 450 грн
Споріднена душа
На кручі стоїть будиночок. Дім мрії Ґейба та Піппи в сонному прибережному містечку. Але їхній ідеальний будинок приховує дещо зловісне. Високі кручі с..
Ціна: 0 грн
Та дівчина
Автор: Рут Веа
Ейприл Куттс-Кліведен була першою людиною, яку Ганна Джонс зустріла в Оксфорді. Жвава, яскрава, інколи аморальна та неперевершена It Girl, вона шви..
Ціна: 0 грн
Хороша сестра
Тільки одного разу Роуз не змогла мене зупинити, і ця помилка переслідуватиме мене все життя… Ферн Касл працює в місцевій бібліотеці. Тричі на тижд..
Ціна: 0 грн
Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)