Хіти
Обкладинка:
м'яка
Сторінок:
320
Обкладинка:
м'яка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Книжковий Арсенал 2021
Книжковий Арсенал 2021
Жанр:
нон-фікнш
Серії
Нонфікшн
Автор
Росс Елленгорн
Підзаголовок
& 10 причин, чому ми цього не робимо
Формат:
0*0 мм
ISBN:
978-966-917-635-6

Як ми змінюємося

& 10 причин, чому ми цього не робимо

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

3 дописи у блозі

225 грн
В наявності

Росс Елленгорн — доктор наук, психотерапевт і консультант з лікування від наркозалежності. У своїй книжці він доводить, що почуття безпорадності й екзистенційної тривоги — це не тривожний розлад і не депресія, а ознака того, що людина не здається попри розчарування, яких зазнала. Вона не втрачає надії, але починає боятися цієї надії, тому що перестала довіряти собі, своїм емоціям, перестала вірити в себе як у джерело правдивої інформації, сумнівається, що може досягти бажаного.

Елленгорн переконує, що такий стан може бути тимчасовою зупинкою, накопичуванням сил. Головне, як людина далі розпорядиться своїм життям.

Щоб змінитися, ви мусите йти до мети поступово. При цьому кожен крок — невтішне нагадування про те, де ви перебуваєте і як далеко вам доведеться пройти, щоб домогтися бажаного. Щоб залишатися на шляху поступових змін, слід уміти уявити мету і водночас бути в змозі діяти справді розмірено, рухатися крок за кроком, сприймаючи все таким, яким воно є.

Ви і я — люди. Ми не суперлюди. Насправді здебільшого цілком нормально, що ви обмежені в можливості, щось зробити будь-якої миті. Власне, приємно бути в зоні смирення. А ще дуже чудово, дивовижно, що ви пов’язані з іншими людьми, отримуєте від них силу й даєте їм за можливості свою силу. Чудово, що ви не машина: затягнув кілька болтів і полагодив. І це найкраща річ у світі, що ви ніколи в житті не буваєте полагоджені. Навіть першокласно, що ваша любов до себе змушує вас уникати тих дій, задля яких ви, жива істота, народжені: змінюватися та зростати.

3 причини прочитати
цю книгу

  1. Книжка «Як ми змінюємося» входить до ТОП-бестселерів Amazon з психології розвитку, саморозвитку та мотивації.
  2. «Незліченні книжки «допоможи собі сам» переконують, що допомагають людям змінювати. «Як ми змінюємось» Роса Еллергорна справді це робить», Еббі Еллін, письменниця.
  3. «Нарешті. Хтось, хто розуміє, що зміни – змінити щось у собі – це не механічний процес, і потребує більше, ніж ролику на YouTube чи сили волі (що б це не було). Росс Елленгорн пояснює, чому навіть найпростіша зміна в собі це так важко», Хара Естрофф Марано, редакторка Psychology Today.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Росс Елленгорн

Росс Елленгорн — психотерапевт, доктор наук, авторитетний експерт з питань інноваційних методів і програм, призначених допомогти людям, що мають психологічні проблеми та залежності від наркотичних речовин, одужати. Він проводить бесіди та семінари. Його часто запрошують консультантом з питань психічного здоров’я до психіатричних лікарень, а також залучають до програм лікування від наркозалежності в США та Європі. Росс Елленгорн першим отримав одночасно ступінь доктора наук у школі Флоренс Геллер з політики й управління соціальним забезпеченням та з соціології в університеті Брандейса.

Блог

Книжковий Арсенал 2021: новинки підліткової, дорослої та нонфікшн літератури від «Рідної мови»

Книжковий Арсенал 2021: новинки підліткової, дорослої та нонфікшн літератури від «Рідної мови»

Видавництво «Рідна мова» підготувало низку новинок до найбільшої книжкової події року.

Блог

«Рідна мова» на Книжковому Арсеналі 2021

«Рідна мова» на Книжковому Арсеналі 2021

У межах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал 2021» «Рідна мова» запрошує долучитись до таких подій:

Блог

Десяток книжкових новинок видавництва «Рідна мова»

Десяток книжкових новинок видавництва «Рідна мова»

Романи для підлітків та дорослих, культові мальописи та нонфікшн, який робить нас кращими, – пропонуємо вам ознайомитись з найяскравішими книжковими новинками видавництва «Рідна мова» першої половини 2021 року.