Обкладинка:
інтегральна
Сторінок:
192
Обкладинка:
інтегральна
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
нон-фікнш
Серії
ЕКОBook
Автор
Джошуа Беккер
Формат:
145*210 мм
ISBN:
978-966-917-724-7

Коли менше — насправді більше

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

150 грн 120 грн
 • Немає в наявності

 • Джошуа Беккер — один з найвпливовіших представників руху мінімалістів, засновник сайту «Шлях до мінімалізму», пропонує прості кроки до усвідомленого щасливого життя без зайвих речей. Він розповідає про те, як обходитися меншою кількістю речей і відчувати натомість більше задоволення.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Книжка «Коли менше – насправді більше» допоможе відчути переваги мінімалізму, зрозуміти, як надлишок речей стримує від здійснення мрій, випробувати радощі щедрості, створити власний, практичний підхід для очищення будинку та життя.
  2. «"Коли менше – насправді більше" – прекрасний посібник для початку та підтримування простоти життя», – Раян Нікодемус, творець theminimalists.com та співатор Minimalism: Live a Meaningful Life.
  3. «Це вона – та книжка, яка змінить ваше життя з на диво простим рішенням: менше справді може значити більше. Значно більше», – Джефф Ґоїнс, автор бестселера The Art of Work.
  4. «Джошуа Беккер просто пропагує більш, ніж привабливий спосіб життя - це справді велика ідея, яка радикально міняє життя. Прочитайте її», – Джефф Шинабергер, засновник Plywood People та автор More or Less: Choosing a Lifestyle of Excessive Generosity.
  5. Книжка «Коли менше — насправді більше» розповість, чому найкращою частиною мінімалізму є не чистий будинок, а наповнене життя.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Джошуа Беккер

  Джошуа Беккер — один з найгучніших голосів сучасного руху за спрощення життя. Він засновник і головний редактор сайту «Шлях до мінімалізму», присвяченого усвідомленому способу життя. Цей ресурс щомісяця відвідують понад мільйон людей. До того ж він визнаний міжнародний спікер, про якого писали американські видання Time, Success, the Wall Street Journal, the Boston Globe, Christianity Today, британський the Guardian та багато інших. Він автор бестселера «Спрощуй» (Simplify; бестселер за версією Wall Street Journal) і книжки «З дітьми, але без мотлоху» (Clutterfree with Kids).
   

  Блог

  Розумне споживання та екосвідомість: три книжки серії «ЕКОBook»

  Розумне споживання та екосвідомість: три книжки серії «ЕКОBook»

  Виснаження природних ресурсів, забруднення довкілля, гори мотлоху та зіпсованих продуктів – на жаль, саме такою є наша реальність. Щоб змінити її, потрібно почати з власних звичок, адже життя у стилі еко – маленькі кроки, які робить кожен. Три книжки з серії «ЕКОBook» вкажуть правильний шлях.