Хіти
Обкладинка:
м'яка
Сторінок:
192
Обкладинка:
м'яка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
нон-фікнш
Серії
ЕКОBook
Автор
Джошуа Беккер
Сторінок
192
Формат
145х210
Мова
українська
ISBN
978-966-917-389-8
Переклад
з англійської Тетяни Євлоєвої
Хіти
Хіт
Формат:
145*210 мм
Вага:
200 г
ISBN:
978-966-917-389-8

Коли менше — насправді більше

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

100 грн
 • Немає в наявності

 • Джошуа Беккер — один з найвпливовіших представників руху мінімалістів, засновник сайту «Шлях до мінімалізму», пропонує прості кроки до усвідомленого щасливого життя без зайвих речей. Він розповідає про те, як обходитися меншою кількістю речей і відчувати натомість більше задоволення.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Джошуа Беккер

  Джошуа Беккер — один з найгучніших голосів сучасного руху за спрощення життя. Він засновник і головний редактор сайту «Шлях до мінімалізму», присвяченого усвідомленому способу життя. Цей ресурс щомісяця відвідують понад мільйон людей. До того ж він визнаний міжнародний спікер, про якого писали американські видання Time, Success, the Wall Street Journal, the Boston Globe, Christianity Today, британський the Guardian та багато інших. Він автор бестселера «Спрощуй» (Simplify; бестселер за версією Wall Street Journal) і книжки «З дітьми, але без мотлоху» (Clutterfree with Kids).
   

  Блог

  Добірка книжок про екосвідомість до Міжнародного дня Матері–Землі

  Добірка книжок про екосвідомість до Міжнародного дня Матері–Землі

  Тема цьогорічного Міжнародного дня Матері–Землі «Відновимо нашу Землю»: зменшення екологічного сліду та виправлення шкоди, що вже заподіяна.

  Блог

  Розумне споживання та екосвідомість: три книжки серії «ЕКОBook»

  Розумне споживання та екосвідомість: три книжки серії «ЕКОBook»

  Виснаження природних ресурсів, забруднення довкілля, гори мотлоху та зіпсованих продуктів – на жаль, саме такою є наша реальність. Щоб змінити її, потрібно почати з власних звичок, адже життя у стилі еко – маленькі кроки, які робить кожен. Три книжки з серії «ЕКОBook» вкажуть правильний шлях.