Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, 18+
Комплекти
Комплект
Жанр:
комікси
Серії
Комікси DC та Vertigo
Автор
Ґарт Енніс
Підзаголовок
Проповідник. Том 1–4
Формат:
165*250 мм
ISBN:
Жанр:

Комплект з чотирьох коміксів «Проповідник»

Проповідник. Том 1–4

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

2 000 грн 1 500 грн
 • Немає в наявності

 • До комплекту увійшли чотири комікси «Проповідник» серії «Комікси DC та Vertigo».

  Проповідник. Книга 1

  Щирий, саркастичний і безпардонно профанний ПРОПОВІДНИК висвітлює епічні мандри Преподобного Джессі Кастера, який відстежує Бога-втікача, щоб змусити Його відповісти за страждання Його творіння. У пошуках божественного одкровення Джессі зі своїми друзями прокладає праведний шлях крізь душу Америки: від попелища містечкової церкви до яскравих вогнів Нью-Йорка й лісових нетрів Луїзіани. Їм протистоїть усе зло, яке в змозі згуртувати Земля і Небо.

  Проповідник. Книга 2

  Щирий, саркастичний і безпардонно профанний ПРОПОВІДНИК висвітлює епічні мандри Преподобного Джессі Кастера, який відстежує Бога-втікача, щоб змусити Його відповісти за страждання Його творіння.У пошуках божественного одкровення Джессі зі своїми друзями прокладає праведний шлях крізь пропащий світ і саму душу Америки: від маєтків Сан-Франциско до підніжжя Альп, і всипаних тирсою барів Нью-Йорк сіті. Їм протистоїть усе зло, яке в змозі згуртувати Земля і Небо.

  ПРОПОВІДНИК. КНИГА ДРУГА містить 13-26 випуски виданої VERTIGO та відзначеної преміями серії Ґарта Енніса і Стіва Діллона, а також нову передмову першого редактора ПРОПОВІДНИКА Стюарта Мура і примітки перекладача.

  Проповідник. Книга 3

  Щирий, саркастичний і безпардонно профанний ПРОПОВІДНИК висвітлює епічні мандри Преподобного Джессі Кастера, який відстежує Бога-втікача, щоб змусити Його відповісти за страждання Його творіння. У пошуках божественного одкровення Джессі зі своїми друзями прокладає праведний шлях крізь пропащий світ і саму душу Америки: від маєтків Сан-Франциско до підніжжя Альп, і всипаних тирсою барів Нью-Йорк Сіті. Їм протистоїть усе зло, яке в змозі згуртувати Земля і Небо.

  Проповідник. Книга 4

  Щирий, саркастичний і безпардонно профанний Проповідник висвітлює епічні мандри Преподобного Джессі Кастера, який відстежує Бога-втікача, щоб змусити Його відповісти за страждання Його творіння.

  У пошуках божественного одкровення Джессі зі своїми друзями прокладає праведний шлях крізь пропащий світ і саму душу Америки: від маєтків Сан-Франциско до підніжжя Альп і всипаних тирсою барів Нью-Йорк сіті. Їм протистоїть усе зло, яке в змозі згуртувати Земля і Небо.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Ґарт Енніс

  Народився у Північній Ірландії. Живе у США.

  Ґарт Енніс – автор коміксів. Найвідомішими його роботам є серія «Проповідник» (Vertigo), «Каратель» (Marvel Comics), та The Boys.

  Нагороди:

  1997 – National Comics Award у номінації «Кращий автор»
  1997 – UK Comic Art Award у номінації «Кращий автор» («Хітмен», «Провідник» та Saint of Killers)
  1997 – UK Comic Art Award у номінації «Краща колекція» («Проповідник»)
  1998 – премія Айснера у номінації «Кращий автор» («Хітмен», «Проповідник», Unknown Soldier and Blood Mary: Lady Liberty)
  1998 – премія Айснера в номінації «Кращий сингл»(«Хітмен» №34: Of Thee I Sing)
  1999 – Eagle Award в номінації «Кращий комікс в кольорі»(«Проповідник»)
  2001 – National Comics Award у номінація «Кращий персонаж другого плану» (Natt The Hat з «Хітмена»)
  2021 – Irish Comics News Award у номінації «Кращий ірландський автор» (Hellmann at the Twilight of the Reich).

  Блог

  15 коміксів Всесвіту DC та їхні екранізації

  15 коміксів Всесвіту DC та їхні екранізації

  Кіно та серіали – ми підготували для вас величеньку добірку екранізованих коміксів DC. Читайте, переглядайте, діліться враженнями.

  Блог

  Свято все ближче: комікси з гелловінським настроєм

  Свято все ближче: комікси з гелловінським настроєм

  Навіть якщо не готуєте гарбузові прикраси та не переймаєтесь найстрахітливішим святом, у цю пору якось аж хочеться читати історії з елементами горору, містики та міфології. Бо хто зна, можливо, Гелловін готує нас до чогось?