Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Комплекти
Комплект
Жанр:
художня література
Серії
Сузір’я світів
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Комплект з чотирьох книжок серії «Сузір'я світів»

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

3 дописи у блозі

1 350 грн 1 013 грн
 • Немає в наявності

 • До комплекту увійшли чотири книжки серії «Сузір'я світів».

   

  1. «Закон ордену» Пйотра Ґурського

  Це світ після великої війни та знищення цілого народу. Світ, де дракони й мандрівні чарівники такі ж реальні, як політики та наймані вбивці. У цьому світі невпокоєний мисливець за людьми Кестель Нетса шукає славнозвісну Алію Лов, небезпечну втікачку з таємничого ордену Ама. Екзотичні пейзажі, давня історія, що раз у раз відбивається в теперішньому, і хитросплетіння інтриг — все це витворює темне фентезі Пйотра Ґурського!

  «Закон ордену» — це повернення до похмурих і фантастичних джерел. Ґурський хвацько обігрує кліше, вражаючи прямо в серце не-сподіваними фразами.
  © Міхал Цетнаровський, редактор журналу «Нова фантастика»

  Як можна не закохатись у фентезійний роман, який починається оргією з німфами?!

   

  2. «Господар крижаного саду. Нічний подорожній» Ярослава Ґжендовича

  Вітаємо на планеті Мідґаард!

  Це магічне місце, населене розумними істотами, які схожі на людей; духом скандинавської міфології та жахливим створіннями, що немов зійшли з полотен Ієроніма Босха. Саме тут самотній землянин шукає загублених членів експедиції й опиняється у вихорі надзвичайних подій!

   

  3. «Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 1» Роберта М. Веґнера

  Далека зимна Північ, межа Меекханської імперії. Імперських чиновників тут рідко зустрінеш, лише Гірська Варта дбає про громадян. Шоста рота оберігає місцевих мешканців від грабіжників та ворожих племен, від дикої магії та від тих, хто спокусився забороненими ритуалами. Однак навіть Гірська Варта інколи стикається з неймовірним — і тоді їм лишається сподіватись тільки на власну зброю та на честь горця.
  А на пустельному Півдні молодий воїн і неперевершений фехтувальник із таємничого племені іссарам наймається охоронцем до купця — і має обирати між коханням та власною честю. Його вибір уплине на долю людей та богів, а сам Йатех опиниться лицем до лиця із прадавньою історією та застарілою трагедією…

  4. «Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 2» Роберта М. Веґнера

  Схід Меекханської імперії вже багато років знаменитий своїми дикими степами, а ще — дивними Урочищами, що з’являються нізвідки й стають домівкою для дивних створінь. Тут, на Сході, з-за кордону пильно вдивляються в Імперію переможені колись кочівники. Тут колишній герой Імперії, генерал Ласкольник, збирає під своє крило кращих кіннотників, маючи на меті дивні й несамовиті речі...

  На Заході ж континенту, у вільному місті Понкее-Лаа, міцніє культ бога війни Реаґвира. Молодий злодюжка Альтсін і гадки не має, в яку халепу потрапить, погодившись повернути таємничу реліквію в Реаґвирів храм, — та ця авантюра назавжди змінить його життя і розкриє правду про існування давніх богів.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Блог

  Книжки на 1000 грн для вакцинованих. Беремо участь у програмі єПідтримка

  Книжки на 1000 грн для вакцинованих. Беремо участь у програмі єПідтримка

  Придбати книжки видавництва «Рідна мова» за 1000 грн для вакцинованих за програмою єПідтримка можна на нашому сайті або у фірмовому магазині.

  Блог

  Якнайбільше на тисячу! Комплекти до та на 1000 грн

  Якнайбільше на тисячу! Комплекти до та на 1000 грн

  Найвигідніше купувати книжки комплектами, тож ми підготували для вас кілька десятків комплектів книжок та коміксів на 1000 грн та менше для дітей, підлітків та дорослих. Вибирайте до смаку та сплачуйте карткою єПідтримка на нашому сайті.

  Блог

  Похмуре та жорстоке фентезі: рецензія на «Закон ордену» Пйотра Ґурського

  Похмуре та жорстоке фентезі: рецензія на «Закон ордену» Пйотра Ґурського

  «Закон ордену» – книжка на межі двох жанрів: темного фентезі та фентезі магії й меча. Тому на читача чекає багато жорстокості, магії та битв.