Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків
Комплекти
Комплект
Жанр:
підліткова література
Серії
Чарівні світи
Автор
Бекс Хоґан
Формат:
165*240 мм
ISBN:

Комплект з трьох книжок «Острови шторму та смутку» Бекс Хоґан

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

1 200 грн 900 грн
В наявності

До комплекту увійшли три книжки серії «Острови шторму та смутку».

«Острови шторму та смутку. Книга 1. Гадюка» Бекс Хоґан
Він перетворить її на вбивцю — або ж уб’є. Такий її фатум. Сімнадцятирічній Мерріан судилося одного дня стати Гадюкою — захисницею Дванадцяти Островів.
Однак головний Гадюка стає їй поперек шляху. Підступний і нещадний, він борознить океанські простори на кораблі, мародерствує і вбиває, лишаючи по собі тільки біль і страждання. У безкраїх океанських далях він — найнебезпечніший чоловік. І він — батько Мерріан. Її місія — захищати Острови. Та чи зуміє вона вистояти за них у бою, якщо доведеться пожертвувати своєю сім’єю, домівкою, коханим і, цілком імовірно, власним життям?
«Острови шторму та смутку» — епічний роман у жанрі фентезі з відважною героїнею, гострими дилемами і закрученим сюжетом!
 
«Острови шторму та смутку. Книга 2. Гнів» Бекс Хоґан
«Насувається буря. Дика лють, яка пожиратиме ніч і день, землю і море, аж поки зостанеться сама печаль. Бійся її, опирайся їй, знищуй її», — каже пророцтво. І Мерріан готова прийняти виклик. Та дівчина відчуває, що прагне зцілювати, а не вбивати. Вона надто далеко відійшла від своєї справжньої суті, тож настав час знайти зворотний шлях. Щоб врятувати Дванадцять Островів, Мерріан мусить стати Магом. Дівчина має повернутися до своїх коренів, до Західних Островів — і закликати силу, що тече в її крові. Там, на Заході, навіть повітря просякнуте присмаком долі. Однак ніщо не розбещує більше за владу…
Що обере Мерріан, стоячи перед обличчям смерті?

«Острови шторму та смутку. Книга 3. Гриф» Бекс Хоґан
Мерріан пройшла вирішальне випробування і стала Магом. Нарешті вона достатньо могутня, аби виступити проти свого ворога та об’єднати Дванадцять Островів. От тільки разом із могутністю Мерріан відчула на собі й темну сторону магії. Нова сила майже некерована, і магія підживлює пекучу жагу помсти. Мерріан нещадно полює на тих, хто скривдив її в минулому, попри благання друзів згадати, що насправді важливо — врятувати Острови.
Усе, заради чого вона боролася, висить на волосині. Чи виконає Мерріан свою місію повернути мир на Острови, якщо не може віднайти мир у власній душі?

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Трилогія «Острови смутку та шторму» – захопливе морське фентезі з сильною головною героїнею, яка прагне позбутись батківського гніту та самостійно приймати доленосні рішення.
  2. Події розгортаються на борту корабля «Діва» у морі або ж Дванадцяти островах, кожен з яких не схожий на інші.
  3. Гадюка – королівська спецслужба, покликана чинити правосуддя, та все частіше скидається радше на піратів, ніж на військо.
  4. Складні стосунки доньки та батька, які виростають у щось значно більше, ніж конфлікт поколінь.
  5. Протистояння магії та грубої сили, жаги до влади та боротьба за справедливість, і найголовніше – вибір власної життєвої стежки – лейтмотиви трилогії.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Бекс Хоґан

Письменниця змалку захоплювалася казками та фентезі — і щодня витала в рожевих мріях. Попервах вона збиралася вчитися акторському мистецтву, втім швидко збагнула, що її серце належить радше літературній творчості, ніж театру. Тож не зволікаючи взялася до написання власних творів. Зараз Бекс з родиною живе у графстві Кембриджшир, але в душі залишається дівчиною з Корнволла.

Блог

Рецензія на трилогію «Острови шторму та смутку»

Рецензія на трилогію «Острови шторму та смутку»

До фентезі-трилогії «Острови шторму та смутку» входять частини «Гадюка», «Гнів» та «Гриф». Заключна нещодавно вийшла друком у видавництві «Рідна мова».