Акції
Новинки
Комплект з трьох книжок «Сага»
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Вік читача:
книжки для дорослих, 18+
Акції
Акції
Жанр:
комікси
Серії
Комікси Image
Автор
Браян К. Вон
Формат:
201*300 мм
ISBN:
Жанр:

Комплект з трьох книжок «Сага»

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

1 050 грн 787 грн
В наявності

До комплекту увійшли три комікси серії «Комікси Image».

Сага. Книга 1

Відзначений нагородами БРАЯН К. ВОН («У: останній чоловік», телесеріал «Загублені») та визнана критиками ФІОНА СТЕЙПЛЗ («Таємна Спільнота», «Північ-40») створили САГУ — захопливу історію молодої сім’ї, що виборює власний куточок у Всесвіті. Двоє солдат, що воюють за протилежні боки у нескінченній галактичній війні, закохалися одне в одного, тож ризикують всім, щоб принести нове, тендітне життя у небезпечний, старий світ. Як ніколи раніше фентезі й наукова фантастика сплітаються у першому томі цієї підривної історії.

Сага. Книга 2

«Сага» — розлога історія про молоду родину, яка з боєм намагається знайти своє місце у всесвіті. Автори комікса — письменник-лауреат багатьох премій Браян Вон («Прайд Багдаду», «Ex Machina») і художниця-улюблениця критиків Фіона Стейплз («Таємне товариство», «До оскоми»). Молоді батьки Марко й Алана, що колись були по різні боки барикад, тепер рятують свою новонароджену доньку Ліщину від найманих убивць, ошалілих армій і страшних чудовиськ. А тепер на дівчинку чекає найхимерніша пригода у нескінченному холодному космосі — зустріч із дідусем і бабусею.

Сага. Книга 3

«Сага» — захоплива історія про молоде подружжя, яке з боєм намагається знайти своє місце у світі, від лауреатів премії Г’юґо Браяна К. Вона («Приватний детектив», «Y: Останній чоловік») і Фіони Стейплз («Норт 40», «Руда Соня»). Юні батьки Марко й Алана прибувають на космічний маяк на планеті Затишшя в пошуках свого літературного кумира, а їхні численні переслідувачі нарешті наближаються до мішені.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Браян К. Вон

Брайан Келлер Вон (Воган) — американский автор комиксов и телесценарист. Наиболее известные его серии комиксов: Y: The Last Man, Ex Machina, Runaways и Pride of Baghdad; также он был одним из главных сценаристов телесериала Lost в течение сезонов с 3-го по 5-й. В феврале 2009 года он был номинирован на премию Writers Guild of America Award в номинации Best Dramatic Series за его работу над четвертым сезоном Lost. Команда сценаристов была снова номинирована на премию в феврале 2010 года за работу над пятым сезоном. Vaughan родился в Кливленде, штат Огайо. Будучи студентом Нью-Йоркского университета (New York University), Вон принял участие в проекте издательства Marvel (Stan-hattan Project), спецкурсе для молодых авторов комиксов. Его первой успешной работой стал комикс Cable #43 (май 1997). Вон работал на оба основных издательства, DC и Marvel, в том числе трудился над сериями Batman и X-Men. Он также написал несколько сценариев, пьес, новелл и рассказов, но все же предпочитает создавать комиксы. Вон сказал в интервью Wizarduniverse.com, что предпочитает работать над своими собственными комиксами, такими как Y: The Last Man и Ex Machina.