Обкладинка:
інтегральна
Сторінок:
Обкладинка:
інтегральна
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Акції
Акції
Комплекти
Комплект
Жанр:
нон-фікнш, комікси
Серії
Культура в коміксах
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Комплект з трьох книжок серії «Культура в коміксах»

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

650 грн
 • Немає в наявності

 • До комплекту увійшли три книжки серії «Культура в коміксах».

   

  1. «Створити комікс. Як розповідати історії в коміксах, манзі та графічних романах» Скотта Макклауда

  «Скотт Макклауд — єдиний автор, здатний так викласти свої думки про комікси. Скоттів талант коміксиста не лише означає, що він знає речі, яких не помічають люди зовні, а й може показати їх світові».

  — Джеф Сміт

  «Блискучий нарис Скотта Макклауда про те, як влаштовано комікси, потішить і художників-початківців, і допитливих фанів».

  — Salon

   «Це — третя розвідка Макклауда про комікси і його найважливіший внесок станом на зараз, а це багато значить».

  — Корі Докторов

   

  2. «Зрозуміти комікси. Невидиме мистецтво» Скотта Макклауда

  Революційний нарис про мистецтво коміксу «Зрозуміти комікси» Скотта Макклауда здобув похвалу  багатьох світил індустрії, зокрема Арта Шпіґельмана, Метта Ґрейнінґа й Вілла Айснера. Макклауд досліджує довгу історію, несподіваний технічний вимір і значну роль коміксів у культурі. Зазирніть у потаємний світ, що ховається між панелей, за лініями та у прихованих символах цього потужного, але недооціненого виду мистецтва

   

  3. «Кіношно. Графічна мандрівка світом кіно» Едварда Росса

  У книжці «Кіношно» художник Едвард Росс кличе нас у захопливу мандрівку історією кінематографу, використовуючи коміксову форму, щоб привідкрити завісу магії й техніки, з яких складаються наші улюблені фільми.

  Досліджуючи все – від цензури до декорацій – Росс виводить на світло фільми і фільмотворців, які дають життя цьому провокативному й вигадливому різновиду комунікації: від піонерів раннього кінематографу до іноваторів, що експериментують із формою кіно сьогодні, від «Подорожі на місяць» до «Початку» й далі.

  «Кіношно» – це дотепна глибока рефлексія міцної влади кіно, що легко й жваво провадить нас до тих зірок та історій, які вже понад століття формують наші життя.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Блог

  Якнайбільше на тисячу! Комплекти до та на 1000 грн

  Якнайбільше на тисячу! Комплекти до та на 1000 грн

  Найвигідніше купувати книжки комплектами, тож ми підготували для вас кілька десятків комплектів книжок та коміксів на 1000 грн та менше для дітей, підлітків та дорослих. Вибирайте до смаку та сплачуйте карткою єПідтримка на нашому сайті.