Акції
Обкладинка:
інтегральна
Сторінок:
Обкладинка:
інтегральна
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Акції
Акції
Комплекти
Комплект
Жанр:
нон-фікнш, комікси
Серії
Культура в коміксах
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Комплект з трьох книжок серії «Культура в коміксах»

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

650 грн 488 грн
В наявності

До комплекту увійшли три книжки серії «Культура в коміксах».

 

1. «Створити комікс. Як розповідати історії в коміксах, манзі та графічних романах» Скотта Макклауда

«Скотт Макклауд — єдиний автор, здатний так викласти свої думки про комікси. Скоттів талант коміксиста не лише означає, що він знає речі, яких не помічають люди зовні, а й може показати їх світові».

— Джеф Сміт

«Блискучий нарис Скотта Макклауда про те, як влаштовано комікси, потішить і художників-початківців, і допитливих фанів».

— Salon

 «Це — третя розвідка Макклауда про комікси і його найважливіший внесок станом на зараз, а це багато значить».

— Корі Докторов

 

2. «Зрозуміти комікси. Невидиме мистецтво» Скотта Макклауда

Революційний нарис про мистецтво коміксу «Зрозуміти комікси» Скотта Макклауда здобув похвалу  багатьох світил індустрії, зокрема Арта Шпіґельмана, Метта Ґрейнінґа й Вілла Айснера. Макклауд досліджує довгу історію, несподіваний технічний вимір і значну роль коміксів у культурі. Зазирніть у потаємний світ, що ховається між панелей, за лініями та у прихованих символах цього потужного, але недооціненого виду мистецтва

 

3. «Кіношно. Графічна мандрівка світом кіно» Едварда Росса

У книжці «Кіношно» художник Едвард Росс кличе нас у захопливу мандрівку історією кінематографу, використовуючи коміксову форму, щоб привідкрити завісу магії й техніки, з яких складаються наші улюблені фільми.

Досліджуючи все – від цензури до декорацій – Росс виводить на світло фільми і фільмотворців, які дають життя цьому провокативному й вигадливому різновиду комунікації: від піонерів раннього кінематографу до іноваторів, що експериментують із формою кіно сьогодні, від «Подорожі на місяць» до «Початку» й далі.

«Кіношно» – це дотепна глибока рефлексія міцної влади кіно, що легко й жваво провадить нас до тих зірок та історій, які вже понад століття формують наші життя.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі