Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Кассандра Клер
Підзаголовок
The Chronicles of Castellane. The Ragpicker King
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Король ганчірників

The Chronicles of Castellane. The Ragpicker King

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Анотація в розробці.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Роман «Ловець мечів» – номінант Goodreads Choice Award в категорії фентезі (2023).
  2. Бестселер та вибір редакції Amazon. Бестселер New York Times.
  3. «Усе, що я шукаю у фентезі… Чудово прописані світобудова, фехтування та політика, колоритний склад персонажів й історія, яка не відпускала мене від першої до останньої сторінки», – автор бестселерів №1 New York Times Джордж Р. Р. Мартін.
  4. «Чудово побудований світ занепаду, зради та великих пригод. Від декадентських і п’яних вечірок знаті, до притонів злочинних авторитетів у Воррені та Мейзі, до Солта, де живуть прихильники втраченої богині, місто Кастеллан є досконалим тлом для чудового касту персонажів, які дружать, зраджують і крутять одне з одним. Це Кассандра Клер у її найрозумнішому, найкрутішому та найзапаморочливішому вигляді – тріумфальна книжка», – Голлі Блек, авторка бестселера «Жорстокий принц».
  5. «Клер занурює нас у захопливий світ, точно побудований та сповнений приваб. Її чарівний набір персонажів: розбійників, цілителів, знаті та шахраїв змусить вас сумніватися у своїй прихильності з кожним вишуканим поворотом сюжету. Це фентезі в його найкращому прояві», – Лі Бардуґо, авторка бестселерів «Шістка воронів» та «Дев'ятий дім».

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Кассандра Клер