Хіти
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
112
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
від 10 до 12 років
Жанр:
дитяча література
Серії
Класика дитинства
Автор
Антуан де Сент-Екзюпері
Хіти
Хіт
Формат:
165*210 мм
ISBN:
978-966-917-598-4
Вік читача:

Маленький принц

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

200 грн
 • Немає в наявності

 • Ця книжка — справжній шедевр видатного французького письменника, поета й мислителя, пілота і вченого, конструктора й винахідника, людини-легенди Антуана де Сент-Екзюпері (1900–1944), якого один із його вчителів назвав «воістину універсальним талантом». Це захоплива лірична повість з цікавим сюжетом для дітей і глибинним філософським змістом для дорослих, бо йдеться в ній про вічні цінності — добро і милосердя, чистоту і безпосередність, зачарований погляд на світ і любов до ближнього. «Добре бачить лише серце. Найголовнішого не побачити очима», — стверджує письменник цю істину своїм останнім закінченим твором, що його він сам просто і вишукано ілюстрував. Чудова книжка — на всі часи.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Антуан де Сент-Екзюпері

  Французький письменник (29 червня 1900 — 31 липня 1944) й авіатор, нагороджений Воєнним хрестом Французької Республіки. Походив з аристократичної родини, мав титул графа.

  Був військовим льотчиком. Не зважав на правила, літав переважно інтуїтивно, але вроджене чуття не раз рятувало його з халеп.

  Після капітуляції Франції у 1940 емігрував до США. Там і побачив світ його «Маленький принц». Вперше книжка вийшла у Нью-Йорку 1943 року з акварельними малюнками автора.

  Блог

  Книжки про тих, кого ми приручили

  Книжки про тих, кого ми приручили

  Марія Правда у подкасті «Правдиві читання» розповідає про книжки про етичне ставлення до тварин, серед яких «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері та «Пакс» Сари Пенніпакер.