Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Саллі Гепворт
Підзаголовок
The Younger Wife
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Молодша дружина

The Younger Wife

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • ЧОЛОВІК
  Найкращий у своїй царині кардіохірург Стівен Астон знову одружується. Але спочатку він повинен розлучитися зі своєю нинішньою дружиною, яка більше не може відстоювати себе.

  ДОЧКИ
  Таллі та Рейчел Астон поглядають на наречену свого батька Гезер лише як на перешкоду. Гезер молодша за них обох. Очевидно, що вона женеться за батьковими грошима.

  КОЛИШНЯ ДРУЖИНА
  Через те, що їхня мати опинилася в скрутному становищі, Таллі та Рейчел сповнені рішучості дізнатися правду про таємниці своєї сім’ї, нову дружину, і те, ким насправді є їхній батько.

  МОЛОДША ДРУЖИНА
  В Гезер є свої секрети.

  Чи дістатися до правди – найнебезпечніший імпульс для всіх цих людей?

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Молодша дружина» – найкраща книжка квітня 2022 на Amazon.
  2. «Розумна, напружена, наповнена таємницями. Це Саллі Гепворт в найкращій формі», –  Кейт Мортон, авторка бестселера «Хранителька таємниці».
  3. «Поглинає цілком. Саллі Гепворт створила скарб “ще один розділ, хоч вже пізно”», – Джейн Гарпер, авторка бестселерів «Посуха» та «Заблудлий».
  4. «Чарівний побутовий саспенс від авторки бестселерів Гепворт з динамічним сюжетом. Ця часто потішна і зворушлива розповідь має подарувати Гепворт нових шанувальників», – Publishers Weekly.
  5. «Викривлена історія, яка може похвалитися багатошаровими персонажами Джейн Гарпер і багатим передмістям Ліан Моріарті, насиченим брехнею та обманом. З кожним побутовим трилером Гепворт сяє все яскравіше та приваблює більше читачів», –  Booklist.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Саллі Гепворт

  Саллі Гепворт завжди мріяла бути письменницею. Вона багато мандрувала, жила у Великобританії, Канаді, Сінгапурі, де працювала у сфері управління персоналом. Перший роман Гепворт написала, коли чекала на первістка. Книжка побачила світ у 2014 році в Німеччині. А вже наступного року з’явилася друга книжка письменниці – «Секрети акушерок», що стала бестселером, перекладеним на багато мов. Саллі Гепворт пише про проблеми жінок, досліджує непрості сімейні стосунки. «Свекруха» — п’ята книжка Саллі Гепворт, в якій напружений детективний сюжет поєднується з тонкою психологією. Саллі живе в Мельбурні, Австралія, з чоловіком і трьома дітьми.

  Блог

  Три романи Саллі Гепворт вийдуть українською у 2024 році

  Три романи Саллі Гепворт вийдуть українською у 2024 році

  Серію «Гостросюжетна проза» у 2024 році поповнить низка побутових трилерів Саллі Гепворт.