Обкладинка:
тверда
Сторінок:
550
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для підлітків, книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Е.Дж. Меллов
Підзаголовок
Mousai. Dance of a Burning Sea
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Мусаї. Книга 2. Танець палаючого моря

Mousai. Dance of a Burning Sea

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • У світі Ааділор є прихована місцина, що називається Королівством Злодіїв, де панують магія і насолода. Там Мусаї, тріо смертоносних чарівниць, зв'язаних обітницею і кров'ю, своїми чарівними дарами захищають скарби королівства.

  Нія Бассетт серед Мусаї володіє могутнім даром танцю, та за її спокусливими рухами ховається темний секрет, який роками погрожував розкрити сумнозвісний піратський лорд Алос Езра. Вигнаний з Королівства за контрабанду Алос знову з'являється в житті Нії і планує утримувати її в заручниках, використовуючи свої знання, щоб вимагати прощення в Короля Злодіїв.

  Нія укладає власну угоду з Алосом, щоб зберегти таємницю та гарантувати свободу, але при цьому опиняється на борту піратського корабля у смертоносним водах, з кровожерною командою і власним зрадливим серцем. Скоро між нею та Алосом закипає пристрасть, що загрожує крихкому перемир'ю і робить мандрівку буремними морями ще небезпечнішою. Далеко від свого королівства Нія кружляє у небезпечному танку.

  Ласкаво просимо до світу Ааділора, де темні вчинки можуть маскувати благородні серця, а найзвабливіші рухи часто закінчуються опіком. Покружляємо?

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Найкраща книжка місяця в категорії романтика на Amazon.
  2. «Читання, що зачаровує... Темне, ліричне фентезі, яке поєднує розкішну світобудову з найкращими романтичними тропами», – Kirkus Reviews.
  3. «Роман набирає швидкість з першої сторінки, у ньому багато романтики та пригод», – Booklist.
  4. «В прозі Меллов так легко загубитися, вона захоплює та викликає емоції. “Пісня вічних дощів” поєднує у собі виняткову світобудову, чудову динаміку персонажів та романтику, яка повільно розгорається. Я з нетерпінням чекаю продовження», – авторка бестселерів Чарлі Н. Голберг.
  5. «Історія настільки захоплива, що вона буде переслідувати вас ще довго після останньої сторінки», – авторка бестселерів Стейсі Гарт.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Е.Дж. Меллов