Обкладинка:
тверда
Сторінок:
450
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для підлітків, книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Е.Дж. Меллов
Підзаголовок
Mousai. Symphony for a Deadly Throne
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Мусаї. Книга 3. Симфонія для вбивчого трону

Mousai. Symphony for a Deadly Throne

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Третя і фінальна частина в серії Мусаї, що розповідає про молоду жінку, яка розривається між коханим та королівством, яке називає своїм домом.

  У світі Ааділор розташоване приховане Королівство Злодіїв, земля, наповнена магією та хаосом. Там живуть Мусаї, тріо смертельно небезпечних чарівниць, які служать відлюдному Королю Злодію, караючи та винагороджуючи.

  Арабесса Бассетт – лідерка Мусаї, яка диригує потужними дарами з непохитною точністю. Але за маскою контролю горить бажання торувати власний шлях, а також бурхливі стосунки із Зімрі Д’Еньє, правою рукою її батька та чоловіком, який давно запав їй в серце. Коли несподіване запрошення поборотися за трон Короля Злодіїв втягує її в смертельне змагання, самоконтроль Арабесси тріскається, вона опиняється перед неможливим вибором – відмовитися від свого найбільшого кохання чи від найбільших амбіцій.

  Але в Королівстві Злодіїв не обходиться без жертв, бо прагнення до влади завжди має свою ціну. Майбутнє Арабесси і Зімрі висить на волосині, тож потрібно вирішувати, чи вона готова заплатити найвищу ціну.

  Ласкаво просимо до світу Ааділор, де любов ховається за тріщинами, а гіпнотичні симфонії складаються зі смертоносних нот. Зіграєте?

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Найкраща книжка місяця в категорії романтика на Amazon.
  2. «Читання, що зачаровує... Темне, ліричне фентезі, яке поєднує розкішну світобудову з найкращими романтичними тропами», – Kirkus Reviews.
  3. «Роман набирає швидкість з першої сторінки, у ньому багато романтики та пригод», – Booklist.
  4. «В прозі Меллов так легко загубитися, вона захоплює та викликає емоції. “Пісня вічних дощів” поєднує у собі виняткову світобудову, чудову динаміку персонажів та романтику, яка повільно розгорається. Я з нетерпінням чекаю продовження», – авторка бестселерів Чарлі Н. Голберг.
  5. «Історія настільки захоплива, що вона буде переслідувати вас ще довго після останньої сторінки», – авторка бестселерів Стейсі Гарт.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Е.Дж. Меллов