Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків
Жанр:
підліткова література
Автор
Кассандра Клер
Підзаголовок
Червоні сувої магії
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Найдревніші прокляття. Книга перша

Червоні сувої магії

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Усе, про що мріяв Маґнус Бейн, – це відпустка: розкішна подорож Європою із Алеком Лайтвудом, Сутінковим мисливцем, який, попри всі перешкоди, таки стає його хлопцем. Та варто було закоханим облаштуватися в Парижі, як до них навідується старий друг і повідомляє про демонічний культ під назвою «Багряна рука», що сіє хаос по всьому світу. Схоже на те, що культ заснував сам Маґнус. Багато років тому. Заради сміху.
  Тепер Маґнус із Алеком мусять виїздити всю Європу, вистежуючи культ «Багряної руки» і його невловимого нового очільника, перш ніж фанатики не завдали ще більше шкоди. На героїв чигає нове лихо – неначе самого руйнування романтичних планів було недостатньо: демони повсякчас наступають їм на п’яти. Відрізнити друга від ворога стає складніше, а пошук відповідей завдає все більше болю з кожним кроком. Маґнус і Алек мають довіритися один одному як ніколи раніше – нехай навіть доведеться розкрити таємниці, які вони обидва хотіли б поховати в минулому.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Кассандра Клер

  Блог

  «Найдревніші прокляття» Кассандри Клер вийдуть восени

  «Найдревніші прокляття» Кассандри Клер вийдуть восени

  Одразу дві книжки серії «Найдревніші прокляття» вийдуть друком цієї осені: «Червоні сувої магії» орієнтовно наприкінці вересня – на початку жовтня, «Загублена біла книга» – на початку листопада.

  Блог

  Фентезійне «Сузір'я світів»: як обрати свою книжку

  Фентезійне «Сузір'я світів»: як обрати свою книжку

  У серії «Сузір'я світів», започаткованій видавництвом «Рідна мова», вийшла низка книжок видатних польських авторів, але невдовзі їм складуть компанію письменники з інших країн. Темне фентезі та його більш класичний вимір, – що ж обрати для себе. Пропонуємо невеликий екскурс серією.