Хіти
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
272
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків
Жанр:
підліткова література, художня література
Серії
Молоді світи
Автор
Кассандра Клер, Веслі Чу
Підзаголовок
Червоні сувої магії
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-966-917-786-5

Найдревніші прокляття. Книга 1

Червоні сувої магії

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

6 дописів у блозі

300 грн 240 грн
В наявності

Усе, про що мріяв Маґнус Бейн, – це відпустка: розкішна подорож Європою із Алеком Лайтвудом, тіньовим мисливцем, який, попри всі перешкоди, таки стає його хлопцем.  

Та варто було закоханим облаштуватися в Парижі, як до них навідується старий друг і повідомляє про демонічний культ під назвою «Багряна Рука», що сіє хаос по всьому світу.  

Тепер Маґнус із Алеком мусять об’їздити всю Європу, вистежуючи «Багряну Руку» і її невловимого очільника, перш ніж фанатики та прикликані ними демони не завдали ще більше шкоди. Вони мають довіритися один одному як ніколи раніше – нехай навіть доведеться розкрити таємниці, які обидва хотіли б поховати в минулому.

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Книжка «Червоні сувої магії» – номінантка Goodreads Choice Award у категорії Фентезі (2019). Перша книжка в новій серії від авторів бестселерів New York Times Касандри Клер та Веслі Чу про найвищого мага Маґнуса Бейна та Алека Лайтвуда, які мандрують світом після Смертельної війни.
  2. «Приголомшлива пригода злилась з історією кохання», Entertainment Weekly.
  3. «Аж дух перехоплює від старту "Найдревніших проклять"», Publishers Weekly.
  4. «З фірмовим гумором та напруженим сюжетом Клер веде читачів карколомною мандрівкою», School Library Journal.
  5. «Важко створити більшу заваду для кохання, ніж нашестя янголів та демонів, втручання безсмертних і смертних, але Клер тут у своїй стихії, а Чу як її новий співавтор додає епічності, адже вміє описувати екшн та битви», Booklist.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Кассандра Клер

Блог

«Найдревніші прокляття» Кассандри Клер будуть восени

«Найдревніші прокляття» Кассандри Клер будуть восени

Одразу дві книжки серії «Найдревніші прокляття» вийдуть друком цієї осені: «Червоні сувої магії» орієнтовно наприкінці вересня – на початку жовтня, «Загублена біла книга» – на початку листопада.

Блог

Фентезійне «Сузір'я світів»: як обрати свою книжку

Фентезійне «Сузір'я світів»: як обрати свою книжку

У серії «Сузір'я світів», започаткованій видавництвом «Рідна мова», вийшла низка книжок видатних польських авторів, але невдовзі їм складуть компанію письменники з інших країн. Темне фентезі та його більш класичний вимір, – що ж обрати для себе. Пропонуємо невеликий екскурс серією.

Блог

Передзамовлення першої книги серії «Найдревніші прокляття» Кассандри Клер

Передзамовлення першої книги серії «Найдревніші прокляття» Кассандри Клер

Передзамовлення на «Найдревніші прокляття. Книга 1. Червоні сувої магії» Кассандри Клер та Веслі Чу триватиме до 7 листопада включно.

Блог

Мрійливі та моторошні: сім фентезі-книжок до Гелловіну

Мрійливі та моторошні: сім фентезі-книжок до Гелловіну

Янголи і демони, чаклуни та химери – все це мало не канонічні персонажі Гелловіну. Кого ще додасте ви? А поки пройдемось фентезійними історіями, а ще зазирнемо під обкладинки магічного реалізму.

Блог

Трилогія «Змія і голуб» вийде українською

Трилогія «Змія і голуб» вийде українською

Український переклад трилогії Шелбі Мег'юрін «Змія і голуб» вийде у видавництві «РМ» у 2023-2024 роках. Перекладачка серії – Марія Пухлій.

Блог

День дарування книжок: десять ідей

День дарування книжок: десять ідей

Книжка – чудовий подарунок, але вибрати саме ту буває так складно, що майже нереально. Маємо вихід: знайдіть серед цих типів читачів свого, а ми підкажемо, яку історію йому варто прочитати.