-50%
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
392
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для підлітків
-50%
-50%
Жанр:
підліткова література
Серії
Чарівні світи
Автор
Бекс Хоґан
Підзаголовок
Гадюка
Формат:
165*240 мм
ISBN:
978-966-917-551-9

Острови шторму та смутку. Книга 1

Гадюка

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

6 дописів у блозі

400 грн 200 грн
 • Передзамовлення

 • Книжка в наявності!
  Обмежена пропозиція: замовлення здійснюється лише за передплатою.

  Він перетворить її на вбивцю — або ж уб’є. Такий її фатум. Сімнадцятирічній Мерріан судилося одного дня стати Гадюкою — захисницею Дванадцяти Островів.

  Однак головний Гадюка стає їй поперек шляху. Підступний і нещадний, він борознить океанські простори на кораблі, мародерствує і вбиває, лишаючи по собі тільки біль і страждання. У безкраїх океанських далях він — найнебезпечніший чоловік. І він — батько Мерріан. Її місія — захищати Острови. Та чи зуміє вона вистояти за них у бою, якщо доведеться пожертвувати своєю сім’єю, домівкою, коханим і, цілком імовірно, власним життям?

  «Острови шторму та смутку» — епічний роман у жанрі фентезі з відважною героїнею, гострими дилемами і закрученим сюжетом!

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Трилогія «Острови смутку та шторму» – захопливе морське фентезі з сильною головною героїнею, яка прагне позбутись батківського гніту та самостійно приймати доленосні рішення.
  2. Події розгортаються на борту корабля «Діва» у морі або ж Дванадцяти островах, кожен з яких не схожий на інші.
  3. Гадюка – королівська спецслужба, покликана чинити правосуддя, та все частіше скидається радше на піратів, ніж на військо.
  4. Складні стосунки доньки та батька, які виростають у щось значно більше, ніж конфлікт поколінь.
  5. Протистояння магії та грубої сили, жаги до влади та боротьба за справедливість, і найголовніше – вибір власної життєвої стежки – лейтмотиви трилогії.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Бекс Хоґан

  Письменниця змалку захоплювалася казками та фентезі — і щодня витала в рожевих мріях. Попервах вона збиралася вчитися акторському мистецтву, втім швидко збагнула, що її серце належить радше літературній творчості, ніж театру. Тож не зволікаючи взялася до написання власних творів. Зараз Бекс з родиною живе у графстві Кембриджшир, але в душі залишається дівчиною з Корнволла.

  Блог

  Такі молоді: романи про перше кохання та перші самостійні кроки

  Такі молоді: романи про перше кохання та перші самостійні кроки

  Young adult – юний амбітний жанр, який показує дорослішання, особисте зростання та непростий перехід між дитинством та більш зрілим періодом. Пропонуємо вам ознайомитись з п’ятьма цікавезними молодіжними романами від «Рідної мови» напередодні Дня молоді.

  Блог

  Десять особливостей всесвіту «Острови шторму та смутку» Бекс Хоґан

  Десять особливостей всесвіту «Острови шторму та смутку» Бекс Хоґан

  Напередодні виходу другої книжки трилогії, що має назву «Гнів», переглядаємо «Гадюку», першу частину амбітного морського фентезі з сильною головною героїнею, та розкриваємо деякі особливості всесвіту цієї захопливої історії.

  Блог

  Заключна частина «Островів шторму та смутку» вийде у грудні

  Заключна частина «Островів шторму та смутку» вийде у грудні

  Фінальна книга трилогії Бекс Хоґан «Гриф» вийде у видавництві «Рідна мова» у грудні 2021 року.

  Блог

  Мрійливі та моторошні: сім фентезі-книжок до Гелловіну

  Мрійливі та моторошні: сім фентезі-книжок до Гелловіну

  Янголи і демони, чаклуни та химери – все це мало не канонічні персонажі Гелловіну. Кого ще додасте ви? А поки пройдемось фентезійними історіями, а ще зазирнемо під обкладинки магічного реалізму.

  Блог

  Книжковий Миколай для підлітків. Ідеї подарунків

  Книжковий Миколай для підлітків. Ідеї подарунків

  Підлітки – вибагливі читачі. Дехто вже має сформовані смаки, хтось охоче експериментує з жанрами. Ми ж спробували відшукати те, що припаде до душі і шанувальникам фентезі, і фанатам реалістичних історій, і тим, кому подобається зазирати у майбутнє.

  Блог

  Рецензія на трилогію «Острови шторму та смутку»

  Рецензія на трилогію «Острови шторму та смутку»

  До фентезі-трилогії «Острови шторму та смутку» входять частини «Гадюка», «Гнів» та «Гриф». Заключна нещодавно вийшла друком у видавництві «Рідна мова».