Обкладинка:
тверда
Сторінок:
392
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для підлітків
Жанр:
підліткова література
Серії
Чарівні світи
Автор
Бекс Хоґан
Підзаголовок
Гадюка
Формат:
165*240 мм
ISBN:
978-966-917-551-9

Острови шторму та смутку. Книга 1

Гадюка

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

3 дописи у блозі

250 грн
В наявності

Він перетворить її на вбивцю — або ж уб’є. Такий її фатум. Сімнадцятирічній Мерріан судилося одного дня стати Гадюкою — захисницею Дванадцяти Островів.

Однак головний Гадюка стає їй поперек шляху. Підступний і нещадний, він борознить океанські простори на кораблі, мародерствує і вбиває, лишаючи по собі тільки біль і страждання. У безкраїх океанських далях він — найнебезпечніший чоловік. І він — батько Мерріан. Її місія — захищати Острови. Та чи зуміє вона вистояти за них у бою, якщо доведеться пожертвувати своєю сім’єю, домівкою, коханим і, цілком імовірно, власним життям?

«Острови шторму та смутку» — епічний роман у жанрі фентезі з відважною героїнею, гострими дилемами і закрученим сюжетом!

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Трилогія «Острови смутку та шторму» – захопливе морське фентезі з сильною головною героїнею, яка прагне позбутись батківського гніту та самостійно приймати доленосні рішення.
  2. Події розгортаються на борту корабля «Діва» у морі або ж Дванадцяти островах, кожен з яких не схожий на інші.
  3. Гадюка – королівська спецслужба, покликана чинити правосуддя, та все частіше скидається радше на піратів, ніж на військо.
  4. Складні стосунки доньки та батька, які виростають у щось значно більше, ніж конфлікт поколінь.
  5. Протистояння магії та грубої сили, жаги до влади та боротьба за справедливість, і найголовніше – вибір власної життєвої стежки – лейтмотиви трилогії.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Бекс Хоґан

Вихована на здоровій дієті з фентезі і казкок, Бекс Хоґан провела значну частину свого життя, блукаючи у мріях. Записування історій було для неї природним прогресом, тож тепер вона радо ділить свій час між життям у реальному світі та вигадках. Корнуолка в душі, Бекс живе зі своїм чоловіком, двома прекрасними доньками та божевільним кокер-спаніелем у Кембриджширі. Її можна виявити за верховою їздою, розмовами з рослинами та поїданням марципанів. Або ні.

Блог

Такі молоді: романи про перше кохання та перші самостійні кроки

Такі молоді: романи про перше кохання та перші самостійні кроки

Young adult – юний амбітний жанр, який показує дорослішання, особисте зростання та непростий перехід між дитинством та більш зрілим періодом. Пропонуємо вам ознайомитись з п’ятьма цікавезними молодіжними романами від «Рідної мови» напередодні Дня молоді.

Блог

Десять особливостей всесвіту «Острови шторму та смутку» Бекс Хоґан

Десять особливостей всесвіту «Острови шторму та смутку» Бекс Хоґан

Напередодні виходу другої книжки трилогії, що має назву «Гнів», переглядаємо «Гадюку», першу частину амбітного морського фентезі з сильною головною героїнею, та розкриваємо деякі особливості всесвіту цієї захопливої історії.

Блог

Заключна частина «Островів шторму та смутку» вийде у грудні

Заключна частина «Островів шторму та смутку» вийде у грудні

Фінальна книга трилогії Бекс Хоґан «Гриф» вийде у видавництві «Рідна мова» у грудні 2021 року.