У друці
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
456
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків
У друці
У друці
Жанр:
підліткова література
Серії
Чарівні світи
Автор
Бекс Хоґан
Підзаголовок
Гнів
Формат:
165*240 мм
ISBN:
978-966-917-699-8

Острови шторму та смутку. Книга 2

Гнів

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

300 грн
 • Немає в наявності

 • «Насувається буря. Дика лють, яка пожиратиме ніч і день, землю і море, аж поки зостанеться сама печаль. Бійся її, опирайся їй, знищуй її», — каже пророцтво. І Мерріан готова прийняти виклик. Та дівчина відчуває, що прагне зцілювати, а не вбивати. Вона надто далеко відійшла від своєї справжньої суті, тож настав час знайти зворотний шлях. Щоб врятувати Дванадцять Островів, Мерріан мусить стати Магом. Дівчина має повернутися до своїх коренів, до Західних Островів — і закликати силу, що тече в її крові. Там, на Заході, навіть повітря просякнуте присмаком долі. Однак ніщо не розбещує більше за владу…

  Що обере Мерріан, стоячи перед обличчям смерті?

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Бекс Хоґан

  Вихована на здоровій дієті з фентезі і казкок, Бекс Хоґан провела значну частину свого життя, блукаючи у мріях. Записування історій було для неї природним прогресом, тож тепер вона радо ділить свій час між життям у реальному світі та вигадках. Корнуолка в душі, Бекс живе зі своїм чоловіком, двома прекрасними доньками та божевільним кокер-спаніелем у Кембриджширі. Її можна виявити за верховою їздою, розмовами з рослинами та поїданням марципанів. Або ні.

  Блог

  Такі молоді: романи про перше кохання та перші самостійні кроки

  Такі молоді: романи про перше кохання та перші самостійні кроки

  Young adult – юний амбітний жанр, який показує дорослішання, особисте зростання та непростий перехід між дитинством та більш зрілим періодом. Пропонуємо вам ознайомитись з п’ятьма цікавезними молодіжними романами від «Рідної мови» напередодні Дня молоді.

  Блог

  Десять особливостей всесвіту «Острови шторму та смутку» Бекс Хоґан

  Десять особливостей всесвіту «Острови шторму та смутку» Бекс Хоґан

  Напередодні виходу другої книжки трилогії, що має назву «Гнів», переглядаємо «Гадюку», першу частину амбітного морського фентезі з сильною головною героїнею, та розкриваємо деякі особливості всесвіту цієї захопливої історії.