Обкладинка:
тверда
Сторінок:
176
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Психологічний детектив
Автор
Себастьєн Жапрізо
Формат:
130*195 мм
Вага:
200 г
ISBN:
978-966-917-404-8

Пастка для Попелюшки

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

150 грн
В наявності

Жили собі дві дівчини, Мі та До, як у знаменитій казці Шарля Перро про двох зведених сестер. І, як водиться у казках, одна з них обділена долею. У домі багатої одного разу — випадково чи ні? — спалахнула пожежа, і одна з героїнь гине, а друга втрачає пам’ять… Хто загинув, а хто вижив — у цьому й криється інтрига, адже на кін поставлено примарне багатство…
Сюжет роману так карколомно закручений, що годі відірватися від книжки. Вона заворожує й не відпускає ні на мить, як аромат паморочливих чоловічих парфумів з велемовною назвою «Пастка для Попелюшки», яким насичений увесь роман…

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Себастьєн Жапрізо

(4 липня 1931, Марсель — 4 березня 2003, Віші)

Себастьєн Жапрізо — псевдонім французького письменника, кіносценариста та кінорежисера Жана-Батіста Россі. Крім того, переклав французькою твори Джерома Девіда Селінджера.

Перший роман Les Mal Partis написав ще під час навчання в ліцеї.

Детектив «Купе смертників» — перший твір, опублікований під псевдо. Пізніше став основою сценарію фільму Вбивця в спальному вагоні».

«Пастка для Попелюшки» (1963) — другий детективний роман Себастьєна Жапрізо, лауреат премії Grand Prix de Littérature policière. Екранізований у 1965 році.

«Дама в автомобілі в окулярах і з рушницею» (1966) виграв премію Le Prix d'Honneur (Франція) та премію Асоціації детективних письменників «Срібний кинджал» за найкращий іноземний роман-трилер, опублікований у Великій Британії в 1968 році.

«Довгі заручини» отримав премію Prix Interallié.