Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
550
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Серії
Фантастичні світи
Автор
Гафса Фейзал
Підзаголовок
We Hunt the Flame
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Піски Аравії. Книга 1

We Hunt the Flame

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Люди жили тому, що вона вбивала. Люди гинули, тому що він жив.

  Зафіра – мисливиця, яка переодягається в чоловіка, коли бореться з проклятим лісом Арз, щоб врятувати свій народ від голоду. Насір – Принц Смерті, який вбиває тих, кому вистачає дурості кинути виклик його батькові, султану-самодержцю. Якби Зафіру викрили як дівчину, всі її досягнення заперечили б; якби Насір виявив співчуття, батько покарав би його в найжорстокіший спосіб. І Зафіра, і Насір – живі легенди королівства Аравія, та це не те, чого вони прагнули.

  Назріває війна, Арз з кожним днем наближається, поглинаючи землю тінню. Коли Зафіра вирушає на пошуки втраченого артефакту, який може відновити магію в її стражденному світі та зупинити Арз, султан відправляє зі схожою місією Насіра: знайти артефакт і вбити мисливця. Але під час їхньої подорожі збурюється стародавнє зло, і нагорода, яку вони обоє шукають, може стати загрозою, яку складно й уявити.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Піски Аравії» – номінант Goodreads Choice в категоріях дебютний роман та янґ-едалт фентезі / наукова фантастика (2019).
  2. В топі мастрідів 2019 року за версіями The Verge, Bustle, Barnes & Noble, Paste Magazine, Cultress, Buzzfeed, Bookriot.
  3. «Дебют Фейзал малює яскравий світ, натхненний стародавньою Аравією та її міфологією, він сподобається читачам фентезі та романтичної літератури, а також шанувальникам ігор Assassin's Creed», – Kirkus Reviews.
  4. «Яскравий дебют, сповнений таємниць і магії, яскравих персонажів і багатої мови», – Рошані Чокші, авторка бестселера «Позолочені вовки».
  5. «Чудова розповідь, захопливий сетинг та запальні персонажі – небезпека, магія й надія, об’єднані в одне ціле, і це п’янить», – Евелін Скай, авторка серії Crown's Game.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Гафса Файзал

  Блог

  Дилогія «Піски Аравії» Гафси Фейзал вийде друком у 2024 році

  Дилогія «Піски Аравії» Гафси Фейзал вийде друком у 2024 році

  Першу книжку серії (We Hunt the Flame) очікуємо взимку, а другу (We Free the Stars) - навесні 2024 року.