Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
650
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Серії
Фантастичні світи
Автор
Гафса Фейзал
Підзаголовок
We Free the Stars
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Піски Аравії. Книга 2

We Free the Stars

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Битва на Шаррі закінчилася. Темний ліс впав. Альтаїр може бути в полоні, але Зафіра, Насір і Кіфа прямують до фортеці султана, налаштовані завершити те, що він почав: повернути серця Сестер Старовини на мінарети кожного халіфату і разом з тим повернути магію всій Аравії. Та їм бракує ресурсів і союзників, а королівство тремтить від страху перед поверненням Лева Ночі.

  Поки група планує подолати найтемнішу загрозу для королівства, Насір бореться за контроль над магією в своїй крові. Він має навчитися перетворювати силу на зброю, щоб виступити не тільки проти Лева, а й проти батька, який потрапив під його контроль.

  Зафіра бореться з іншою темрявою, яка ятрить її через зв’язок із Джаваратом – темрявою, яка гуде голосами, штовхаючи її на межу здорового глузду і хаосу. Незважаючи на те, що темрява насувається все швидше, Насір і Зафіра помічають, що закохуються, і це кохання вони не можуть втратити, але час спливає…

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Піски Аравії» – номінант Goodreads Choice в категоріях дебютний роман та янґ-едалт фентезі / наукова фантастика (2019).
  2. В топі мастрідів 2019 року за версіями The Verge, Bustle, Barnes & Noble, Paste Magazine, Cultress, Buzzfeed, Bookriot.
  3. «Дебют Фейзал малює яскравий світ, натхненний стародавньою Аравією та її міфологією, він сподобається читачам фентезі та романтичної літератури, а також шанувальникам ігор Assassin's Creed», – Kirkus Reviews.
  4. «Яскравий дебют, сповнений таємниць і магії, яскравих персонажів і багатої мови», – Рошані Чокші, авторка бестселера «Позолочені вовки».
  5. «Чудова розповідь, захопливий сетинг та запальні персонажі – небезпека, магія й надія, об’єднані в одне ціле, і це п’янить», – Евелін Скай, авторка серії Crown's Game.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Гафса Файзал

  Блог

  Дилогія «Піски Аравії» Гафси Фейзал вийде друком у 2024 році

  Дилогія «Піски Аравії» Гафси Фейзал вийде друком у 2024 році

  Першу книжку серії (We Hunt the Flame) очікуємо взимку, а другу (We Free the Stars) - навесні 2024 року.