Новинки
Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
392
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Новинки
Новинки
Жанр:
художня література
Серії
Суперроман
Автор
Блейк Крауч
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-966-917-707-0

Повернення

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

300 грн
В наявності

Нейробіолог Гелена Сміт розробила пристрій, який має допомагати хворим людям зберегти спогади… Детектив Баррі Саттон розслідує самогубство жінки, що пам’ятає чоловіка і сина, яких у неї не було… Виявилося, що ігри з пам’яттю дуже небезпечні. Один необережний крок — і світ летить шкереберть…

Баррі та Гелена переконалися в цьому. Вони єдині розуміють першопричини низки катастроф. І лише вони можуть урятувати людство від загибелі в полум’ї атомної війни. Треба тільки правильно вибрати спогад…

У романі «Повернення» Блейк Крауч не лише створив альтернативну реальність, а й змусив ще раз замислитися про те, що існування людства залежить від кожного з нас…

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Роман «Повернення» – переможець Goodreads Choice Award у категорії наукова фантастика (2019) та визнаний кращою книжкою червня 2019 на Amazon.
  2. «Крауч зробив ескіз нової реальності... "Повернення" дає потужний імпульс, який виходить за межі великих ідей та має вплив на більший, складніший світ», – NPR.
  3. «Історія, яка не дасть вам заснути: через те, що ви не зможете її відкласти, а потім не зможете припинити думати про це», – BuzzFeed.
  4. «Найрозумніший, найбільш несподіваний трилер цього літа», – BookPage.
  5. «Крауч не просто автор трилерів світового рівня, він – Філіп К. Дік сучасності. "Повернення" робить карколомні повороти і вкладає їх у глибоко емоційну історію про час, втрату, горе і найголовніше – велич людського серця», – Ґреґґ Горвіц, автор серії бестселерів Orphan X.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Блейк Крауч

Народився 1978 року.

Дебютував як письменник 2004 року, видавши трилер «Пустельні місця». 2005 року разом із дружиною переїхав до Дуранго, Колорадо, США. Там створив роман «Абандон» про однойменне шахтарське містечко в горах Сан-Хуан, яке раптово зникло 1893 року. За трилогією «Облудні сосни» Крауча створено телесеріал «Вейворд Пайнс». 2013 року письменник започаткував серію книжок про пригоди шахрайки Летті «Таємниці Летті Добеш», за якими 2016 року знято телесеріал «Гарна поведінка». Того самого року світ побачив роман фантаста «Темна матерія», у якому головний герой подорожує різними світами. Ним зацікавилася телекомпанія Sony Pictures, і тепер автор адаптує роман для екранізації.

У 2019 році вийшов друком ще один науково-фантастичний роман Блейка Крауча —  «Повернення», який уже полюбився читачам і відзначений серед найкращих у Goodreads Choice Awards.

Блог

«Життя, яке можна переграти, – це не життя»: рецензія на «Повернення» Блейка Крауча

«Життя, яке можна переграти, – це не життя»: рецензія на «Повернення» Блейка Крауча

Хотіли б повернутися та перетворити свій найгірший спогад на щось хороше та приємне? Упевнена, що в кожного з нас в минулому є щось таке. Але якими будуть наслідки, якщо ми, люди, втрутимось у спогади й почнемо їх змінювати?