Обкладинка:
м'яка
Сторінок:
384
Обкладинка:
м'яка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Психологічний детектив
Автор
Рут Веа
Підзаголовок
Будинок їхніх мрій обернеться на її найгірший кошмар...
Формат:
130*195 мм
ISBN:
978-966-917-536-6

Поворот ключа

Будинок їхніх мрій обернеться на її найгірший кошмар...

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

175 грн
В наявності

Ровен Кейн випадково натрапляє на вакансію — сім’ї з чотирма дітьми потрібна досвідчена нянька — і надсилає резюме. Отримавши роботу, жінка вражена розкішшю, в якій живе родина Елінкортів. «Розумний будинок», вражаючі панорами Шотландії, щаслива сім’я… Все здається надто бездоганним, щоб бути правдою. І вже наступного дня Ровен потрапляє у справжній кошмар — жахіття, що не піддається логічним поясненням і закінчиться смертю дитини.

Пишучи своєму адвокату з тюрми, Ровен розплутує химерні події, що привели її до в’язниці. Жінка визнає, що помилялася, зізнається в брехні й розкриває всі свої таємниці, але переконує — вона не вбивала. Вона не винна. Принаймні, не в убивстві. А це означає, що винний на волі…

«Поворот ключа», неперевершений психологічний детектив від Рут Веа — Агати Крісті нашого часу, триматиме читача в напрузі аж до останньої сторінки!

3 причини прочитати
цю книгу

  1. Книжка «Поворот ключа» посіла третє місце в категорії Трилери щорічної нагороди Goodreads Choice Awards 2020.
  2. Книжки авторки – міжнародні бестселери. Її трилери видано більше, ніж у 40 країнах світу.
  3. І літературні критики, і читачі порівнюють атмосферу творів Рут Веа з детективами Агати Крісті. Авторку називають Агатою Крісті нашого часу.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Рут Веа

Авторка психологічних детективів і трилерів. Народилася 1977 року, здобула філологічну освіту в Манчестерському університеті. Нині живе з родиною в Брайтоні на південному узбережжі Англії. Твори Рут Веа перекладено понад 40 мовами й визнано бестселерами за версіями Sunday Times і New York Times, три її романи екранізовано.