Обкладинка:
тверда
Сторінок:
56
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
від 10 до 12 років
Жанр:
комікси
Серії
Дитячі комікси
Автор
Кейті О’Нілл
Підзаголовок
довго і щасливо
Формат:
165*240 мм
Вага:
300 г
ISBN:
978-966-917-385-0
Вік читача:
Жанр:

Принцеса + принцеса: довго і щасливо

довго і щасливо

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

100 грн
 • Немає в наявності

 • Коли звитяжна принцеса Аміра порятувала добросерду принцесу Сейді з вежі, жодна з них не чекала, що здобуде при цьому справжню подругу. У ході мандрів королівством і незліченних пригод вони розуміють, що помагають одна одній стати кращими. Якщо вони об’єднають зусилля і знання, то завдяки своїм доброті та відвазі здолають найзапеклішого ворога: заздру чарівницю, яка точить зуб на Сейді.
  Запрошуємо вас до подорожі з принцесами Сейді й Амірою. Вони дуже різні й мають різні сильні сторони, але обидві намагаються зрозуміти, що насправді значить «довго і щасливо» — і чи зможуть вони знайти це «довго і щасливо» разом.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Кейті О’Нілл

  Кейті — письменниця й ілюстраторка з Нової Зеландії. У неї є кіт Артур, жахливо схожий на Олівера. З її іншими роботами можна ознайомитися на strangelykatie.com.

  Блог

  ТОП продажів «Рідної мови» на Книжковому Арсеналі

  ТОП продажів «Рідної мови» на Книжковому Арсеналі

  Новинки і не тільки - що купували відвідувачі Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал 2021» на стенді видавництва «Рідна мова».

  Блог

  Путівник дитячими коміксами «Рідної мови»

  Путівник дитячими коміксами «Рідної мови»

  Дитячі комікси вирізняються добрими, навіть казковими сюжетами, яскравою кольористикою, часто тут є магічні істоти та зовсім юні персонажі, на яких читачі хочуть бути схожими. Пропонуємо вам разом здійснити захопливу мандрівку дитячими коміксами, які вийшли у видавництві «Рідна мова».