Обкладинка:
тверда
Сторінок:
470
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Великий роман
Автор
Крістін Генна
Підзаголовок
Fly Away
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Провулок Світлячків. Книга 2

Fly Away

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Одного разу, дуже давно, я йшла темною нічною дорогою, яка має назву Провулок Світлячків, зовсім сама у найгіршу ніч у своєму житті і знайшла споріднену душу. Це був наш початок. Більше тридцяти років тому. ТалліКейт. Ти і я проти всього світу. Найкращі друзі назавжди. Але історії закінчуються, чи не так? Втрачаєш людей, яких любиш, і треба знайти спосіб жити далі…

  Таллі Гарт завжди була більшою за життя, жінкою, яку живлять великі мрії та спогади про болісне минуле. Вона думає, що може подолати будь-що, поки не помирає її найкраща подруга Кейт Раян. Таллі намагається виконати передсмертну обіцянку Кейт – бути поруч з її дітьми, – але Таллі нічого не знає про сім’ю, материнство чи турботу.

  Шістнадцятирічна Мара Раян спустошена смертю матері. Її батько Джонні намагається зберегти сім’ю разом, але Мара віддаляється. Здається, ніщо і ніхто для неї не має значення... поки вона не закохується в чоловіка, який змушує її знову усміхатися і веде її у свій небезпечний темний світ.
  Дороті Гарт – жінка, яка колись називала себе Клауд, – в осерді трагічного минулого Таллі. Вона неодноразово кидала свою доньку Таллі в дитинстві, але тепер повертається в той час, коли Таллі найбільше відчуває самотність. Нарешті Дороті доведеться зіткнутися зі своїм найтемнішим страхом: лише розкривши потворні таємниці минулого, вона зможе сподіватися стати матір’ю, яка потрібна її дочці.

  Один трагічний вибір і нічний телефонний дзвінок зведуть цих жінок разом і почнуть для них гостру і потужну подорож спокути. Вони заблукали і потребують одна одної – і, можливо, дива – щоб змінити свої життя.

  Емоційно складний, карколомний роман про кохання, материнство, втрату та нові починання нагадує нам, що там, де є життя, є надія, а де – любов, там і прощення.

  3 причини прочитати
  цю книгу

  1. «Провулок Світлячків» – номінант Romantic Times Reviewers' Choice Award у категорії література, створена жінками (2008).
  2. Екранізовано в серіалі Netflix.
  3. «Епічне дослідження складної ситуації між найкращими подругами: одна обирає шлюб і материнство, а інша – кар’єру і славу», – Publishers Weekly.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Крістін Генна

  Блог

  Рецензія на роман «Чотири вітри» Крістін Генни

  Рецензія на роман «Чотири вітри» Крістін Генни

  1921-1940 роки – складні для Америки часи – Велика депресія, коли деякі штати в США страждали від посухи і пилових бур, а фермери й їхні родини мусили кидати домівки й шукати долі в інших місцях, де їх ніхто не чекав.