Публічна оферта

Договір публічної оферти

За цим Договором Продавець, з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови даного Договору публічної оферти — Покупець, з іншого боку, далі разом іменовані — Сторони, уклали даний Договір, адресований необмеженому колу осіб, який є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, асортимент та детальна інформація про які міститься на сайті: https://ridna-mova.com/, а Покупці при придбанні Товарів, асортимент та детальна інформація про які міститься на сайті: https://ridna-mova.com/ приймають умови цього Договору про наступне:

 

1. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

 

1.1. «Договір публічної оферти» — публічний договір, зразок якого розміщений на сайті https://ridna-mova.com/, що містить пропозицію Продавця щодо придбання Товару, асортимент та детальна інформація про який міститься на сайті https://ridna-mova.com/, спрямовану невизначеному колу осіб.

1.2. «Акцепт» — прийняття Покупцем пропозиції Продавця щодо придбання Товару, асортимент та детальна інформація про який міститься на сайті https://ridna-mova.com/, шляхом додавання його у віртуальний кошик та відправлення Замовлення.

1.3. «Сайт» — вeб-сайт, що має адресу в мережі інтернет: https://ridna-mova.com/, на окремих сторінках (в розділах) якого розміщено правила (умови) реєстрації, оформлення замовлення, бонусної програми, оплати, доставки, повернення товару, гарантії тощо, а також міститься інформація про Покупця (контактні дані, замовлення, адреси доставки, та ін.), за допомогою якого Покупець має можливість здійснити покупку бажаного товару.

1.4. «Покупець» — будь-яка фізична особа, яка досягла 18 — річного віку, що володіє повною цивільною дієздатністю, юридична особа, фізична особа-підприємець, що здійснює замовлення та має намір придбати/купує товари, пропоновані до продажу Продавцем та представлені на сайті https://ridna-mova.com/

1.5. «Продавець» — юридична особа ТОВ «ВИДАВНИЦТВО РМ» або фізична особа-підприємець, яка розміщує на сайті https://ridna-mova.com/ інформацію з пропозицією щодо придбання товару.

Продавцем може бути як ТОВ «ВИДАВНИЦТВО РМ» так і фізична особа-підприємець Янгаєва Вікторія Камілівна, якій ТОВ «ВИДАВНИЦТВО РМ» надала право на розміщення відомостей про товар на сайті. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцеві.

1.6. «Пропозиція» — відомості про товар, розміщені Продавцем на сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.

1.7. Товар — матеріальний об'єкт, пропонований до продажу Продавцем, розміщений на сайті, щодо якого вказана ціна, назва, опис, характеристики та зазначено статус його доступності.

1.8. «Заявка» — письмове (електронне) або усне (у телефонному режимі) вираження наміру Покупця придбати товар. Може бути оформлена:

1.9. «Замовлення» — результат досягнення домовленостей між Покупцем та Продавцем щодо пропозиції здійснити продаж обраного на сайті переліку Товару, із зазначенням його кількості, сумарної вартості, що підлягає оплаті за Договором, способу оплати Замовлення Покупцем, способу Доставки Товару та строку виконання Договору.

1.10. Одержувач — особа, зазначена Платником у розділі «Оформлення замовлення», в якості особи, що уповноважена отримати товар. Якщо інше не зазначено в розділі «Оформлення замовлення», Одержувачем є Платник. 

1.11. «Платник» — особа, яка здійснює оплату замовлення Покупця, якщо інше не зазначено в розділі «Оформлення замовлення», Платником є Покупець.

 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Договірні відносини між Продавцем і Покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти.

2.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець). При повній згоді з даним Договором Покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за невиконання умов цього Договору.

2.3. Інформація про товар відображається на сайті і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Продавцем в будь-який момент часу без попереднього повідомлення про це Покупця. Визначені зміни вступають в силу після їх публікації на сайті та застосовуються до будь-якого замовлення, зробленого після їх публікації.

2.4. Замовляючи товар на сайті, Покупець погоджується з усіма умовами даного Договору.

 

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, продати Товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар і сплатити за нього кошти.

 

4. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Для отримання можливості здійснити покупку на сайті, бачити стан замовлення, а також бачити замовлення, зроблені раніше Покупець має зареєструватися на сайті. Для цього він повинен натиснути кнопку «Мій кабінет» та заповнити реєстраційну форму. 

4.2. Під час реєстрації на сайті, а саме заповнення реєстраційної форми та створення Особистого кабінету (Мій кабінет), Покупець зобов'язується вказувати інформацію, зазначену в реєстраційній формі в повному обсязі, а також Покупець несе відповідальність за достовірність, правильність і правдивість наданої ним інформації.

4.3. Також Покупець може здійснити Замовлення товару і без відповідної реєстрації, але при цьому ним повинні бути вірно заповнені всі обов'язкові поля у формі «Оформлення замовлення».

4.4. Покупець самостійно на сайті або за допомогою звернення до представника Продавця оформлює замовлення, обираючи спосіб, наявний на сайті, а саме: 

4.5. Внесенням інформації у реєстраційну форму сайту, а також оформленням Замовлення, способом, зазначеним у п.4.4. даного Договору, Покупець підтверджує, що ознайомлений з умовами даного Договору, і всі дії, які ним будуть здійснені, не будуть суперечити умовам цього Договору.

4.6. Замовлення вважається прийнятим до виконання, а Договір між Покупцем і Продавцем — укладеним, після отримання Покупцем електронного повідомлення на адресу електронної пошти від Продавця або шляхом здійснення телефонного дзвінка Продавцем на номер мобільного телефону, що вказані при реєстрації Покупцем, з підтвердженням факту узгодження та приймання Замовлення.

4.7. Продавець має право відхилити Замовлення в разі фактичної відсутності товару на складі, шляхом надсилання електронного повідомлення чи здійснення телефонного дзвінка Покупцеві. В такому випадку права і обов'язки Сторін, пов'язані з продажем, доставкою і передачею замовленого товару Покупцю і оплатою його Продавцю передбачені даним Договором, припиняються, а вартість товару, у випадку сплати за нього, повертається Покупцю.

4.8. У випадку відсутності можливості підтвердження Замовлення Продавцем у Покупця, з причин невірно вказаної адреси електронної пошти чи\та номеру телефону, Продавець має право відмінити таке не підтверджене Замовлення.

 

5. ВАРТІСТЬ ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Ціна товару вказана на сайті у відповідному розділі на момент оформлення Замовлення, і не включає вартість доставки. 

5.2. Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на товар. Однак Продавець не має права змінювати ціну замовленого товару після того, як Замовлення було прийнято Продавцем, а Покупець отримав електронне повідомлення або телефонний дзвінок, що підтверджує Замовлення або Покупець здійснив розрахунок за товар.

5.3. Вартість товару сплачується в національній валюті України — гривні.

5.4. Покупець може здійснити оплату замовленого Товару наступними способами (що також доступні для ознайомлення у відповідному розділі «Оплата» на сайті):

5.5. Покупець сплачує 100% вартості Товару на користь Продавця до передачі йому Товару.

5.6. У разі, якщо Замовлення анульоване Покупцем або відхилене Продавцем, сплачена вартість Товару підлягає поверненню, а вже витрачені кошти на доставку, понесені до моменту анулювання Замовлення Покупцем, поверненню не підлягають.

 

6. СТРОК, ВАРТІСТЬ І УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ (ЗАМОВЛЕННЯ)

6.1. При оформленні Замовлення Покупець має можливість самостійно обрати спосіб доставки, з тих, які зазначені на сайті в розділі «Доставка».

6.2. Плата за доставку Товару здійснюється під час отримання Товару за тарифами Компаній, які безпосередньо здійснюють доставку товару. Умови, при яких доставка є безкоштовною, містяться на сайті у відповідному розділі «Доставка».

6.3. Доставка товару здійснюється по всій території України.

6.4. Доставка товару по Україні здійснюється протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту обробки та узгодження Замовлення Продавцем з Покупцем, за вказаною Покупцем адресою. Доставка по території м. Києва здійснюється на наступний день після оформлення замовлення з 10.00 до 18.00.

6.5. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання термінів доставки, вказаних на Сайті, однак, затримки доставки можливі внаслідок непередбачуваних обставин, які перебувають поза контролем Продавця (обставини форс-мажору). Продавець інформує Покупця, в разі виникнення форс-мажорних обставин і погоджує нові умови доставки по електронній пошті або за допомогою засобів телефонного зв’язку.>

6.6. Моментом отримання товару Покупцем є підписання Одержувачем\Покупцем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого ним товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилання тощо) або фактично отримання Одержувачем\Покупцем товару та вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Для видачі Товару Одержувачу останній зобов'язаний пред'явити при отриманні Товару документ, що засвідчує особу (паспорт).

6.7. Покупець має право призначити Одержувачем придбаного товару третю особу. У цьому випадку Покупець зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

6.8. При отриманні товару Покупець зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, акт прийому-передачі тощо) і в разі виявлення невідповідностей на місці пред'явити претензії службі доставки. За можливості, недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото-або відео зйомки. Продавець не несе відповідальність за дії Компаній, що забезпечують доставку товару Покупцям.

6.9. Покупець проінформований, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172 не підлягають обміну (поверненню) друковані видання та інші товари, перелік яких наведено в даній Постанові.

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

7.2. Покупець погоджується та гарантує не робити будь-яких дій, які можуть розглядатися як порушення норм українського законодавства в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і/або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормального функціонування сайту і його сервісів.

7.3. Покупець несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у реєстраційній формі та формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і/або неправильне зазначення даних в Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірно вказаною адресою або видачу товару невірно вказаному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Покупця.

7.4. Відповідальність за грошові перекази, які здійснює Платник, повністю лежить на банківських установах і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Платник. Продавець не бере на себе відповідальність за їх дії.

7.5. Продавець не несе відповідальність за дії компаній, що забезпечують доставку товару Одержувачу\Покупцю, в тому числі за терміни доставки, а також за збереження цілісності товару при перевезенні службами доставки.

7.6. У випадку обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти.

7.7. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п’яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

7.8. Сторона, що посилається на обставину непереборної сили має надати відповідну довідку з торгово-промислової палати України.

 

8. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

8.1. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей шляхом переговорів.

8.2. У випадку неможливості вирішити будь-які розбіжності шляхом переговорів, всі суперечки підлягають вирішенню в суді в межах підвідомчості та підсудності.

 

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті. Зміни в даний Договір вступають в силу після їх публікації і застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після їх публікації.

9.2. Договір, укладений Покупцем за допомогою акцепту цієї публічної оферти, має юридичну чинність у відповідності зі статтею 642 Цивільного кодексу України і є рівносильним договору, підписаному сторонами. Акцепт дійсної публічної оферти означає повну згоду Покупця з умовами цього Договору.

9.3. Договір укладається за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем та вважається укладеним у письмовій формі.

9.4. Власним акцептування Договору або оформленням Заявки Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних у з наступною метою: дані, що стають відомі Продавцю використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки Замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші тощо.

9.5. Для цілей, передбачених п.9.4. Продавець має право направляти повідомлення та матеріали на електронну адресу Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

9.6. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: використовувати персональні дані з бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Покупця про це), здійснювати зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Продавець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

9.7. У разі зміни своїх персональних даних Покупець повинен надати Продавцю оновлену інформацію, звернувшись за телефоном Служби підтримки Продавця або шляхом внесення змін у відповідний розділ Облікового запису Покупця на Сайті. У разі невиконання Покупцем даної вимоги, Продавець не несе відповідальності за несприятливі наслідки, пов'язані з використанням застарілих даних.

9.8. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову або електронну адресу.

9.9. Покупець підтверджує, що повідомлений про порядок та умови обробки своїх персональних даних.

9.10. Положення цього Договору також регулюються ч.1. ст. 634. ЦК України.

9.11. Продаж товару Продавцем Покупцю регулюється цим Договором, а також Законом України «Про електронну комерцію», Законом України «Про захист прав споживачів», Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями та іншими законодавчими актами в частині, що не суперечить специфіці електронної комерції.

9.12. У випадку здійснення Замовлення не з метою задоволення особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю дія закону «Про захист прав споживачів» не буде розповсюджуватись на Покупця.

9.13. Покупець зобов'язується уважно ознайомитися з даною Угодою. У разі незгоди з його умовами Покупець зобов'язується негайно припинити використання сайту.

9.14. Даний Договір набуває чинності з моменту здійснення Покупцем акцепту (п.4.6. даного Договору) і діє до повного виконання зобов’язань сторонами.