Обкладинка:
тверда
Сторінок:
300
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Авторська серія
Автор
Дженнi Колґан
Підзаголовок
The Christmas Bookshop
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Різдво в книгареньці щастя

The Christmas Bookshop

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Ідеальна до свят! Новий зворушливий різдвяний роман від авторки бестселерів «Маленька книгарня щастя» та «До зустрічі в "Капкейк-кафе"».

  Коли універмаг, в якому працює Кармен, закривається назавжди, в неї залишається зовсім мало грошей та ще менше варіантів. Вона не хоче переїжджати до своєї ідеальної сестри Софії, в її ідеальний будинок з ідеальними дітьми та ідеально впорядкованим життям в Единбурзі.

  Чесно кажу, Софії теж не хочеться, щоб Кармен була поруч. Її сестра завжди була саркастичною та різкою. Та Софія знову при надії, а їхня матір так мріє про те, щоб дочки поладнали, тим часом з'являється і клієнт, якому негайно потрібен помічник для занедбаної книгарні, тож прийняти під крило Кармен може мати певні переваги для всіх.

  З подачі Софії Кармен кидається у роботу в старезній книгарні містера МакКреді з головою. Чи зможе вона використати своє дизайнерське бачення, щоб оновити крамницю і повернути їй популярність у час щедрих різдвяних покупок? Чи зможе вона вибрати між поганим хлопцем рокером Блером та тихим студентом-квакером Оке? Чи знайде вона ліки для найглибшої рани – спілкування з найважливішими людьми – сім'єю?

   

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Дженнi Колґан

  Народилась 14 вересня 1972 року у Прествіку, Шотландія.

  Авторка низки романів-бестселерів, серед яких «Маленька книгарня щастя» та Summer at the Little Beach Street Bakery.

  Лауреатка премії Мелісси Нейтан (Melissa Nathan Award) категорії «Романтична комедія» (2012) за книжку Meet Me at the Cupcake Café, яка увійшла до ТОП-10 бестселерів Sunday Times.

  Отримала премію RNA Romantic Novel of the Year Award за роман Welcome to Rosie Hopkins' Sweetshop of Dreams (2013).

  Блог

  Шість книжок Дженні Колґан вийдуть українською у 2022 році

  Шість книжок Дженні Колґан вийдуть українською у 2022 році

  Одразу шість книжок Дженні Колґан вийдуть у видавництві «Рідна мова» у 2022 році: продовження серії «Книгаренька щастя» та окремий роман, який можна сприймати як доповнення серії, а також нова серія «Пекарня "На набережній"». Перекладає Оксана Дятел.