Обкладинка:
тверда
Сторінок:
72
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
від 10 до 12 років, від 6 до 9 років
Жанр:
дитяча література, комікси
Серії
Дитячі комікси
Автор
Джованні Ді Грегоріо , Алессандро Барбуччі
Підзаголовок
Кохання Кассіопеї
Формат:
215*290 мм
ISBN:
978-966-917-740-7

Сестри Ґреміє. Книга 2

Кохання Кассіопеї

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

300 грн
В наявності

Ось і настав час літніх канікул! Як і щороку, Сара, Кассіопея та Люсіль вирушають до маленького спокійного села, де мешкає їхня бабуся. Там на них чекають давні друзі, пасторальні краєвиди і… привид!

Адже руїнами біля озера блукає бентежна примара. Звідки вона? У чому полягає її таємниця? І чому вона калатає у дзвін старої церкви? Пошуки відповідей на ці запитання – нова місія трисестринського клубу!

Та щоб розкрити таємницю, дівчата мусять повернутися в минуле, зустріти лицарів і прекрасних панн, дати раду любовним стражданням минулого та сьогодення, а також не загубитися серед широких полів пшениці й так і не надісланих листів…

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Алессандро Барбуччі

Алессандро Барбуччі — італійський художник, автор коміксів.

Алессандро Барбуччі народився 31 жовтня 1973 року в Генуї, портовому місті на півночі Італії. Свою кар'єру в створенні коміксів він почав у 18 років і за перші десять років творчості намалював понад 1200 кольорових аркушів, більшість з яких — для студії Дісней в Італії. Алессандро брав участь і в інших творчих проєктах як аніматор, розкадрувальник, художник. А в 1997–1998 роках викладав мистецтво створення коміксів в Академії Діснея в Мілані.

Блог

План випуску коміксів на 2022 рік. Частина I

План випуску коміксів на 2022 рік. Частина I

Перший квартал 2022 року – що він готує для шанувальників графічних романів: очікувані продовження, нові знайомства – чи і те, й інше? Запрошуємо зазирнути до видавничого плану.