Обкладинка:
тверда
Сторінок:
88
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
від 10 до 12 років, від 6 до 9 років
Жанр:
комікси
Серії
Дитячі комікси
Автор
Джованні Ді Грегоріо , Алессандро Барбуччі
Підзаголовок
Сон Сари
Формат:
215*290 мм
ISBN:
978-966-917-612-7
Жанр:

Сестри Ґреміє. Книга 1

Сон Сари

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

300 грн
В наявності

Бути сестрами — завжди непросто.

А коли ви ще й настільки різні, як Сара, Кассіопея та Люсіль, життя обертається на божевілля! Одну бентежать дивні сни, які переслідують її щоночі, інша замріяно мешкає у світі власної уяви, а третя проводить мало не весь свій час у товаристві кота.

Аж раптом одного дня дівчата натрапляють на загадкову світлину і бачать на ній свою маму — ще й вагітну! На кого ж вона тоді чекала? І чому ця фотографія опинилася в глибині горища?..

Щоб дізнатися відповідь, вирушайте до химерного лісу, сповненого таємниць родини Ґреміє!

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Алессандро Барбуччі

Алессандро Барбуччі — італійський художник, автор коміксів.

Алессандро Барбуччі народився 31 жовтня 1973 року в Генуї, портовому місті на півночі Італії. Свою кар'єру в створенні коміксів він почав у 18 років і за перші десять років творчості намалював понад 1200 кольорових аркушів, більшість з яких — для студії Дісней в Італії. Алессандро брав участь і в інших творчих проєктах як аніматор, розкадрувальник, художник. А в 1997–1998 роках викладав мистецтво створення коміксів в Академії Діснея в Мілані.

Блог

План випуску коміксів. Частина II. Літо та вересень 2020 року

План випуску коміксів. Частина II. Літо та вересень 2020 року

Минулої осені ми анонсували план виходу коміксів від DC, Marvel, Image та Dark Horse на першу половину 2020 року, але пандемія та карантин внесли свої корективи. Отже, оновлені плани виходу коміксів на літо та вересень 2020 року

Блог

Путівник дитячими коміксами «Рідної мови»

Путівник дитячими коміксами «Рідної мови»

Дитячі комікси вирізняються добрими, навіть казковими сюжетами, яскравою кольористикою, часто тут є магічні істоти та зовсім юні персонажі, на яких читачі хочуть бути схожими. Пропонуємо вам разом здійснити захопливу мандрівку дитячими коміксами, які вийшли у видавництві «Рідна мова».